dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 550 000 zł117 m² 21 794,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Dwupoziomowy apartament W jednym Z najlepszych adresów W śródmieściu poznańska Przestronne wnętrza | Piękne widoki | Zabytkowa kamienica | Świetna komunikacja miejska | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 349,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o powierzchni 33,43 m ma prosty i funkcjonalny układ. Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w niewielkim przedpokoju z dużą szafą w zabudowie, po lewej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Kamienica z 1962r, cegła Mieszkanie do zamieszkania lub wlasnej adaptacji Ekspozycja południowo-zachodnia 10 min na pieszo metro Słodowiec Balkon 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panamska

Mokotów,Warszawa

1 318 000 zł73 m² 18 121,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eleganckie Mieszkanie na sprzedaż Mokotów | 73 m | Ogród + loggia | 2020 r. | 34 pokoje | Wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 73 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 250,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 53,3 metra, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu z jadalnią (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł49 m² 22 449 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrenia, bez oprowizji! Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kruczej, na przeciwko Hotelu Mercure Warszawa Grand. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

12 000 000 zł850 m² 14 117,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezydencja przy Lesie Kabackim dom, który powstał z marzenia Prezentujemy unikatową rezydencję zlokalizowaną na skraju Lasu Kabackiego - nieruchomość, która łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

704 000 zł45 m² 15 644,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 2000 roku -warszawa, ursus, ul. Tomcia Palucha. Na powierzchnie mieszkania składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

592 000 zł32 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1892

1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Metro | 1. piętro/ Zachód Lokalizacja: warszawa, praga-Północ - ul. Targowa 62 Powierzchnia: 31,94 m Liczba pokoi: 1 (z osobną kuchnią) Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

659 000 zł35 m² 19 062,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam mieszkanie przy ul. Wąwozowej 2. Świetna lokalizacja, w okolicy jest wszystko co potrzeba do wygodnego i aktywnego spędzania czasu (sklepy, restauracje, las Kabacki, metro). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Skorosze,Warszawa

6 000 000 zł1 929 m² 3 110,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki Ursus Skorosze. orientacyjne wymiary: 66 x 28 m. Media : kanalizacja, wodociąg, gaz i prąd, w ulicy przy działce. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

909 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fletniowa

Białołęka,Warszawa

915 000 zł72 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Sprzedam mieszkanie 72m2, 3 pokoje Warszawa, białołęka ul. Fletniowa 37 Wnętrze dla osób ceniących i zauważających piękno w detalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

1 190 000 zł59 m² 20 262,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w topowej lokalizacji Warszawy ul. Stefana Okrzei. Nowoczesny budynek wielorodzinny oddany do użytku w 2008 roku. Nowoczesna bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku 6 piętrowym z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. W budynku nowa elektryka, ogrzewanie i przewody gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wiśniewo,Warszawa

1 139 000 zł115 m² 9 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Dla kogo? Czy ważna jest dla Ciebie przestrzeń, w której mieszkasz? Jasne elewacje, nowoczesna, willowa architektura Oryginalny design - z klasą i charakterem Czy zależy Ci na rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marysin Wawerski,Warszawa

837 500 zł49 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Niespotykany układ, mieszkanie z własnym tarasem! W dodatku mieszkanie ma okna na 3 strony świata. Układ nietuzinkowy, oryginalny, ze świecą szukać. Te cechy ułatwią też sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 019 000 zł51 m² 19 980,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

1 122 333 zł64 m² 17 536,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom stanowczo dziękuję. Masz dość oglądania "mieszkań po babci" w cenie apartamentów? To ogłoszenie jest dla Ciebie. Co kupujesz: 1. Święty spokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 589,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty mieszkanie niemal gotowe do odbioru bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń dwa duże balkony (ponad 11m2 i 15m2) możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

515 000 zł25 m² 20 935 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 37.8m2 znajdująca się na Zielonej Białołęce przy ulicy Głębockiej 56G na osiedlu z 2006 roku. Na zdjęciu załączony plan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Blok jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

1 523 635 zł132 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 132,49 m2 z ogrodem 163 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

639 000 zł36 m² 17 799,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,9 m | ul. Platynowa | Wola | 649 000 zł Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,9 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

689 000 zł59 m² 11 646,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie dostępne inne metraże * wykończenie wnętrza pod klucz * oferta kredytowa Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Czyste,Warszawa

800 000 zł37 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Pragnę zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania w sercu warszawskiej Woli. 1. Kluczowe informacje Adres: ul. Laskowa 3, warszawa - Wola (czyste) Powierzchnia: 37 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kąkolowa

Radość,Warszawa

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Warszawie we wschodniej części Radości, przy ul. Kąkolowej 72b. Dom o powierzchni ok. 120 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

5 400 000 zł125 m² 43 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący na Zielonej Sadybie z unikatową działką o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji. Wolnostojący dom na Sadybie położony na bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Mieszkanie o powierzchni 38,5 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / metro Racławicka Mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w budynku powojennym z cegły. Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

602 000 zł36 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

860 000 zł66 m² 12 983,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które łączy zieleń, komfort i miejskie udogodnienia? Ta oferta to idealne rozwiązanie! Ponad 50 % terenów to przestrzenie rekreacyjne (zielona wspólna przestrzeń, hamaki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Luksusowy, nowoczesny, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 430 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Falenica,Warszawa

3 100 000 zł250 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu Santa Fe Warszawa Falenica Prezentujemy niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 250 m , położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 340 000 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 70,6 m , położonego przy ul. Banderii 4 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głogowska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 700 000 zł446 m² 8 301,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 446 m2 / 6 pokoi / taras / sauna / ogród 420m2 Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł28 m² 22 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m , położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, które łączy ustawność trzech pokoi z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą pod ręką? To propozycja idealna dla młodej pary lub rodziny, która.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij