dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 188 000 zł792 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Ursynów - Pyry Leśne, w cichej spokojnej okolicy, niedaleko Lasu Kabackiego i ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

799 999 zł57 m² 14 035,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego mieszkania na zielonych bielanach. Lokalizacja jest idealna dla osób poszukujących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

785 000 zł63 m² 12 381,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,40 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1980 roku -warszawa, ursynów, ul. Ferdynanda Magellana. Na powierzchnię mieszkania składa się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do własnej aranżacji Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

2 150 000 zł220 m² 9 790,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja w przyszłość: wyjątkowy dom na Woli jako gotowy biznes Hostelu Szukasz inwestycji w nieruchomości, która przyniesie Ci znaczący zwrot? Mam dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

455 000 zł25 m² 17 970 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną kawalerkę po remoncie gotową do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 25,32m2 składa się z: * Salonu z aneksem kuchennym, * Łazienki, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

755 000 zł92 m² 8 251,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Okazja! zakup tylko za gotówkę! Mamy do zaoferowania piękne dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze o pow. 91,53m2. Znajduje się ono w bloku z cegły z roku 2009 , położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

848 900 zł38 m² 22 223 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego. * inwestycja położona w miejscu gdzie spotykają się trzy dzielnice Bielany, żoliborz i Bemowo każda z bogatą ofertą handlowo-usługową. * w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 141 092 zł99 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Gotowy do odbioru Lokal użytkowy do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie komunikacja miejska autobus, tramwaj i metro Wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gratyny

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 500 000 zł292 m² 11 986,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:892 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu wyjątkowy dom na Kępie Zawadowskiej! informacje O nieruchomości: dom 6-pokojowy w zabudowie bliźniaczej (2 kondygnacje) o powierzchni 292 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockich

Marysin Wawerski,Warszawa

1 500 000 zł180 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:949 m²

Wolnostojący dom z garażem- marysin Wawerski na dużej działce 949m2 o wymiarach 20m x 47m. Dużym atutem tej nieruchomości jest położenie - blisko Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż: mieszkanie na warszawskim Mokotowie o powierzchni 51,39 m2, + piwnica o powierzchni ok. 2 m2. Mieszkanie posiada niewielki balkon z pięknym widokiem na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 079 000 zł55 m² 19 618,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w Centrum Kamienica z 1950 r cegła Wysokość 3,10 m Ekspozycja wschodnia Okna wychodzą na ciche patio z widokiem na plac teatralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,9 m , usytuowane na osiedlu Ford Bema, przy ulicy Obrońców Tobruku 25 na warszawskim Bemowie - nowoczesnej i prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Zapraszam na prezentację mieszkania i do kontaktu codziennie od 7:00 do 21:00. Rzut lokalu znajduje się na ostatnim zdjęciu w galerii. Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

796 499 zł76 m² 10 452,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Na trzech piętrah wybudowane zostaną 24 przytulne, jasne i nowoczesne mieszkania. Wszystkie zostaną zaprojektowane i wykonane w oparciu o najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

895 000 zł45 m² 20 094,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.54 m2 usytuowane na ostatnim piętrze trzy-piętrowego apartamentowca przy ul. Gieysztora. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

568 500 zł51 m² 11 202 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja powstaje na tzw. Zielonej Białołęce W technologii przyjaznej dla środowiska i mieszkańców. Pompa ciepła , fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe. Świetna oferta w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

2 123 800 zł123 m² 17 259,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0 % Prowizji Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Termin oddania: i kwartał 2024 r. Zamieszkaj w świetnej lokalizacji. Tuż przy Lesie Kabackim niedaleko stacja Metro Kabaty. Mieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 744 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w Warszawie. 0 % prowizji Wysokie (2,75m), rozkładowe 2 pokoje, 43m2, 3 piętro. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 430 290 zł51 m² 28 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 50 m w stanie deweloperskim dostępne dla nowego właściciela! To doskonała oferta dla tych, którzy cenią wysoki standard wykończenia i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

817 500 zł41 m² 19 987,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze z 4 w kamienicy z 1958 roku o powierzchni 40,9 m2 w dzielnicy Śródmieście Północne. Mieszkanie ma wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 580 000 zł78 m² 33 076,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przepiękne, niezwykłe, współczesne i ponadczasowe mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Warszawy z niesamowitym widokiem. Link do filmu na instagramie: mieszkanie na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

525 100 zł40 m² 13 094,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w przystępnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 190 000 zł84 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Super lokalizacja przy metro natolin mieszkanie 4- pokojowe 84m2 W idealnej lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra Natolin 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legendy

Bemowo,Warszawa

1 480 000 zł169 m² 8 741,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować państwu budynek, który idealnie się nadaje na siedzibę firmy, gabinety lub inne usługi. Dużym atutem jest lokalizacja, nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy Państwu zadbane, jasne i ciche mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - przy samym Metrze Racławicka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 245 000 zł73 m² 17 054,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie przy samym parku Szczęśliwickim. 73m2 jest usytuowane na pierwszym piętrze (z trzech kondygnacji), na zamkniętym, kameralnym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 741,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 na Bielanach. Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone w neutralnym, skandynawskim stylu, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruskowy Bród

Kobiałka,Warszawa

1 790 000 zł231 m² 7 748,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Place4you ma przyjemność przedstawić dom, który został zaprojektowany do rodzinnego, wygodnego życia. Dom z bardzo dużą przestrzenią dzienną i komfortowymi sypialniami. Dom z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojtyszki

Miedzeszyn,Warszawa

715 000 zł89 m² 8 052,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne taka cena tylko na to mieszkanie- bądź pierwszy I zarezerwuj! Państwa uwadze polecam bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

519 200 zł30 m² 17 576,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% podatku pcc. 0% prowizji. BK 2%. Termin oddania II kwartał 2024 roku. Idealna pod wynajem. Funkcjonalne kawalerka z balkonem może być Twoja. - duże panoramiczne okna z białym od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

638 000 zł53 m² 12 088 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży lokali mieszkalnych na Targówku. 600 m do stacji Metro Kondratowicza! Na sprzedaż lokal mieszkalny, dwupokojowy o powierzchni 52,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 200 000 zł49 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. Mieszkanie Metraż mieszkania to 49m2 i składa się z : pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

676 000 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, usytuowane na parterze w bloku zlokalizowane na Białołęce - Tarchomin. Osiedle strzeżone, z dużą ilością zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywe Koło

Śródmieście,Warszawa

869 000 zł29 m² 29 648,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Atrakcyjna kawalerka o pow. 30 m2 na Starym Mieście. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z lat 50. Kamenica w stanie dobrym, klatki czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 082 000 zł87 m² 23 989 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, nigdy niezamieszkałe, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47a. 0 % prowizji Wysokie (2,75m), rozkładowe 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł75 m² 15 312,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkanie Metraż mieszkania to 75,10 i składa się z : - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł119 m² 15 546,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Apartament 119 m2 w niskim budynku z cegły na pierwszym piętrze. Pięć pokoi. Dwa mieszkania na piętrze, winda. Dwa balkony. Salon, kuchnia z aneksem jadalnym i trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Wincentego Witosa

Mokotów,Warszawa

371 000 zł48 m² 7 729 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English - atrakcyjna cena - dogodna lokalizacja Szukasz lokalu handlowo-usługowego na mokotowie pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiermaszowa

Bemowo,Warszawa

975 000 zł49 m² 19 898 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do odkrycia unikalnej oferty trzypokojowego mieszkania na Bliskim Bemowie, przy ul. Powstańców Śląskich i Olbrachta. To niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m2,.