dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Sadyba

164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 190 000 zł98 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie na Mokotowie - Sadyba Mieszkanie składa się z: -Salonu z wyjściem na balkon -dwóch sypialni na dole -oddzielnej kuchni z oknem -łazienki -oddzielnego wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

4 900 zł94 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, jasne i wysokie mieszkanie w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 266,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Idzikowskiego / Sadyba. Kameralne osiedle trzech bloków, ogrodzone z ochroną i monitoringiem. Dużo zieleni, stare, wysokie drzewa wokół, na osiedlu piękna zieleń, dużo krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Sadyba,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta | Mieszkanie do wynajęcia Mokotów | 3 pokoje | balkon | zieleń Do wynajęcia wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w spokojnej, zielonej części dzielnicy, cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

1 250 000 zł106 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Warszawa

Sadyba,Warszawa

7 500 zł210 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

| do wynajęcia na cele biurowe skrajny segment na Sadybie, w rejonie Sadyba Best Mall. Całkowita powierzchnia domu 210 m2, użytkowa 140 m2. Do dyspozycji najemcy 3 poziomy, każdy po 70 m2 : piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Sadyba,Warszawa

35,71 zł/m²210 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

445 000 zł27 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 9. piętrze budynku przy ul. Konstancińskiej 1 na warszawskiej Sadybie, jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne i wysokie studio w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Sadyba,Warszawa

4 500 000 zł254 m² 17 702,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży elegancka powierzchnia biurowa w budynku biurowo-usługowym. Budynek-recepcja, winda, ochrona, monitoring, dostępność 24h/dobę. Lokalizacja - Sadyba, doskonały dojazd we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

1 020 000 zł60 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Cichy i przestronny apartament o pow. 60 m2 z dużym balkonem, dwiema komórkami lokatorskim i miejscem garażowym. Nieruchomość położona na Dolnym Mokotowie w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

795 000 zł53 m² 14 954,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy Sadyba, ul. Konstancińska 2 rozkład pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni 54 m wyróżnia się funkcjonalnym układem i przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 498,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,1 m w budynku z 1974 roku, przy ul. Bonifacego 89 zielona, ceniona część Sadyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 561,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 73,9 m , położonego na warszawskiej Sadybie. To propozycja idealna zarówno dla rodziny, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Klarysewska

Sadyba,Warszawa

428 000 zł28 m² 15 563,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które w swojej prostocie kryją ogromny potencjał. Takie jest to mieszkanie na Mokotowie w otoczeniu pełnym miejskiej energii i historii. To przestrzeń, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 296 180 zł68 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

5 900 zł94 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Sadyba,Warszawa

6 900 000 zł1 700 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji od Kupującego! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m, położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

830 000 zł52 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z ogrodem i widokiem na park - 3 pokoje | Sadyba, ul. Spalska 1 Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

12 800 zł246 m² 52,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garaż, cisza, zieleń. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 46,6 m | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III Sobieskiego Świetny układ zielona okolica nowa linia tramwajowa do Centrum lub Wilanowa Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Sadyba,Warszawa

67,50 zł/m²400 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 21-pokojowy dom 400m2 w zabudowie szeregowej, mokotów Sadyba. Dom doskonały na siedzibę firmy, biuro, kancelarię, showroom, biuro projektowe, biuro rachunkowe, itp. Cena: 27 000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Sadyba,Warszawa

459 000 zł27 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 27,1m2 położonego na Sadybie. Budynek sąsiaduje z niskimi zabudowaniami, z okien rozpościera się piękny widok na warszawską Sadybę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Sadyba,Warszawa

459 000 zł27 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

3 050 zł42 m² 72,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie na Sadybie. Po kapitalnym remoncie. Wszystkie sprzęty i meble wymienione Rewelacyjny widok z okien i balkonu na zieloną sadybę i w oddali najwyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sadyba,Warszawa

5 400 000 zł930 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji - mokotów/sadyba. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym jednorodzinnym z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaniemyska

Sadyba,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Piękne mieszkanie 36,40 m , położone na Mokotowie, ul. Zaniemyska, okolice Sadyba Best Mall (powsińska/ Św. Bonifacego). To idealna propozycja do zakupu, ale także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Sadyba,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dziewięciopokojowy 2-piętrowy dom do wynajęcia 320 m2 z 1990r. na działce 450m2, mokotów Augustówka. Idealny dla rodziny. Cena: 16 000 zł + media wg zużycia. Kaucja 16 000 zł. Wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sadyba,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9m położone na 7 piętrze budynku 9 piętrowego w Warszawie. Rok budowy 2008. ul. Konstancińska w bliskim sąsiedztwie galerii Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł53 m² 15 594,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 236,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie 27,10 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie w pobliżu Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Sadyba,Warszawa

13 000 zł144 m² 90,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia 13 pokoi 144m2, piętro I i II w budynku w zabudowie szeregowej, mokotów Sadyba. Dom doskonały na siedzibę firmy, biuro, kancelarię, showroom, biuro projektowe, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

we also speak ua|ru|eng mieszkanie przy sadybie, na zielonym mokotowie Z balkonem Umeblowane | Duże okna | Jasne wnętrza | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Klimatyzacja | British.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Sadyba,Warszawa

8 999 zł150 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 1-piętrowy dom 150 m2 w zabudowie szeregowej na działce 350m2, mokotów, sadyba. Doskonały cele mieszkalne dla rodziny, również na siedzibę firmy, kancelarię, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

2 800 000 zł122 m² 22 950,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament o pow. 121,91m2 usytuowany na ósmym piętrze w nowym budynku apartamentowym na Sadybie. To jedno z najpiękniejszych warszawskich osiedli charakteryzujące się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa - Mokotów ul.Katalońska 7 - autobusy: 450m - tramwaje: 650 m - dojazd do metra służew 7 min komunikacją ( 2,2 km ) - Sadyba Best Mall 1,7 km, Biedronka 900 m - bezpośrednie.