dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

7 200 zł69 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mińskiej. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

499 800 zł37 m² 13 541 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 300 zł44 m² 74,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 883,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 48,9 m , zlokalizowane przy Al. Stanów Zjednoczonych na prestiżowej Saskiej Kępie. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prazentuje 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Saska przy ul. Skalskiego 1. Funkcjpnalne mieszkanie o powierzchni 45 m , z garderobą obok sypialni, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łotewska

Saska Kępa,Warszawa

3 695 000 zł161 m² 22 950,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż słoneczny, 161 m2 segment położony na starej Saskiej Kępie wraz z działką o powierzchni 193 m2. Dom składa się Z: parter ( 64 m2) 30 metrowego salonu z wyjściem na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

825 000 zł72 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , usytuowane na 11 piętrze z 13 w budynku z początku lat 80', tuż przy Rondzie Wiatraczna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fundamentowa

Praga-Południe,Warszawa

369 000 zł20 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

idealne pod inwestycję / rozkładowe / doskonała lokalizacja / przystanek od powstającej stacji Metra Wiatraczna Opis nieruchomości: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 mkw na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

27,50 €/m²511 m² 14 050 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal użytkowy na wynajem zlokalizowany w fantastycznym miejscu w przepięknej inwestycji soho na Pradze-Południe w Warszawie. Nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barwnicza

Grochów,Warszawa

999 898 zł57 m² 17 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z 2020 r. | 56,83 m | 2 balkony + loggia | miejsce postojowe | Praga-Południe Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 218,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie z loggią Grochowska 56, praga-Południe Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m z loggią (8 m ), położone w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe O powierzchni ok. 28 M2 praga południe - saska kępa ul. Saska 48a (róg ul. Zwycięzców) 7. Piętro minimalny okres najmu 12 miesięcy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na gocławku pod zabudowę wielorodzinną. W obowiązującym planie zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

1 285 000 zł52 m² 24 874,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kameralne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul Lipskiej na Saskiej Kępie. Mieszkanie Mieszkanie narożne, dwustronne z balkonem o pow. 51,66 m2, usytuowane na 1 piętrze. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 54,9 m2 (dla zdecydowanych osób możemy wydzielić 3 pokój o powierzchni ok. 8 m2 w cenie) na parterze w budynku 4 piętrowym z windą na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Westate Wola ma przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 37,89m2, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - na Saskiej Kępie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

575 000 zł32 m² 17 812,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duże panoramiczne okna Klucze czekają na odbiór Eleganckie osiedle Dobra komunikacja z centrum 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Gocławek,Warszawa

38,89 zł/m²90 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu na Gocławku, lokal 90m2 na wysokim parterze, oraz II pietrze, w obiekcie Biurowym z 2002 roku, posiadającym 3 kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Powierzchnia biurowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

72,81 zł/m²47 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 46,7m - dostępny od zaraz Praga Południe ul. Kokoryczki 5 idealny na biuro gabinet salon usługi obiekt chroniony 2 pokoje aneks łazienka 2 duże balkony (umieszczona na balkonie reklama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł47 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Kup pod choinkę mieszkanie w lokalizacji która robi różnicę! Tuż przed wzrostem wartości, przy przyszłym przystanku Metra - idealna inwestycja w której marzy zamieszkać młoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

689 000 zł30 m² 22 739,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Apartament 30.30 m z komórką lokatorską | Pełna własność z KW | Umeblowane | 1 Pokój | 3 Piętro | Z Windą | Czynsz 500 zł | Świetna Komunikacja | CH Promenada | Francuska | Paryska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 700,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na Grochowie. Mieszkanie ma powierzchnię 47,55 m2 i umiejscowione jest na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Mieszkanie posiada: salon Sypialnię Kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

949 000 zł58 m² 16 410,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Saskiej Kępie z całym wyposażeniem Lokalizacja: warszawa, praga-Południe, saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 20 Metraż: 57,83 m2 Cena: 949 000 zł. do negocjacji Piętro: 0/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 528,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję mieszkanie o powierzchni 36,3m2 na warszawskim Gocławku. Mieszkanie znajduje się przy pętli tramwajowej, w niedalekiej odległości od centrum handlowego na Jubilerskiej na 3. Piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

840 000 zł67 m² 12 537,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej, blisko Ronda Wiatraczna. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku z 2000 roku. Trzy jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 300 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 550 zł

English/spanish/ukrainian speaker - feel free to contact me. Komfortowy pokój - Saska Kępa, ul. Meksykańska 5 Dostępny od zaraz Wysoki standard Świetna lokalizacja Najem Cena najmu:1300 zł/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

580 000 zł34 m² 17 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję piękne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze bez windy w cztero-piętrowym kameralnym bloku. Mieszkanie po odświeżeniu i wymianie drzwi wewnętrznych. Parkiet dębowy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Liwiecka

Gocławek,Warszawa

475 000 zł21 m² 22 619,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Ogłoszenie sprzedaży lokalu usługowego w dzielnicy Praga za kwotę 475 000 zł ( netto ) Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 21 m, położony na Pradze w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

To nie jest przypadek. Nieruchomość która daje Ci Topową lokalizację i wszystko czego potrzebuje Para by dobrze mieszkać w sercu Warszawskiego Kamionka. Kup przed świętami idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocławek,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą, wybudowanego w 1974 roku z wielkiej płyty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Saska Kępa,Warszawa

2 600 000 zł109 m² 23 853,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal wynajęty sieci Żabka - nowo budowane duże osiedle w Warszawie (oddanie I'@ 2026r.) - powierzchnia lokalu 109m2 + 1 miejsce postojowe - Czynsz najemcy: 14 900zł netto + VAT - umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

529 000 zł27 m² 19 313,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Pomyśl o miejscu, które będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie pozwoli Ci korzystać z pełni miejskich udogodnień. Kameralna kamienica z duszą, bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²94 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 94m znajdujący się na Pradze Południe. Witryny lokalu widoczne z ulicy, na której odbywa się duży ruch kołowy i pieszy. Lokal do drobnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 240 000 zł44 m² 28 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż w pełni odnowione mieszkanie w kameralnej, przedwojennej kamienicy na Starej Saskiej Kępie. Lokal po generalnym remoncie instalacji i wykończenia, wykonanym wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już piękne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Żupniczej 23 na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.