dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

599 800 zł27 m² 21 978,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

599 500 zł40 m² 14 998,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

3 400 zł38 m² 88,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: umeblowane, ładne 38,5 m2, dwupokojowe mieszkanie z loggią na Saskiej Kępie z miejscem garażowym pod budynkiem. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł63 m² 13 897,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje, warszawa Praga Południe, gocław - ul. Złotej Wilgi 12 Na sprzedaż dwustronne, świetnie doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m . Położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

570 000 zł38 m² 14 968 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Nowa cena! okazja! polecam Państwu do zakupu 2-pokojowe, ciche i słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Położone jest na drugim piętrze w zatopionym wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 951,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zarezerwowane. Na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie dla wymagającego klienta z wyjątkowym tarasem i ogrodem zimowym na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59 m , położonego przy Jeziorze Balaton, w samym sercu warszawskiego Gocławia. Stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem na warszawskim Gocławiu. Jest to nieruchomość z oknami wychodzącymi na południe, co zapewnia obfite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowy Szlak

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł68 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 80tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jantarowy Szlak. Mieszkanie na Gocławiu- w bardzo dobrej lokalizacji, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

87,48 zł/m²200 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 200 m2, piętro 1/8 z windą w budynku z 2003r., Praga-Południe, Saska Kępa. Lokal po przychodni ginekologiczno-położniczej. Doskonały na zakład medyczny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

104,48 zł/m²134 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy Z witrynami na osiedlu saska Lokal z magazynem | Duże przeszklenia | Dwa oddzielne wejścia | Centralna klimatyzacja wysokiej klasy w każdym gabinecie ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Grochów,Warszawa

3 000 zł38 m² 79,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się 12 stycznia W godzinach 12-20! najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na ostatnim z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

783 000 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo pragniemy Wam zaoferować fantastyczne mieszkanie, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku opis: do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 400 zł55 m² 62,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować słoneczne, ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,6m2 zlokalizowane na przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowicka

Gocławek,Warszawa

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do sprzedaży śliczną, przytulną, z przepięknym widokiem kawalerkę o pow. 29,96 m2. Mieszkanie usytuowane jest w kameralnym ogrodzonym budynku z 2003r, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

726 300 zł38 m² 18 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 609,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca w sercu Pragi Południe, tuż przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

629 800 zł30 m² 20 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

56,93 zł/m²68 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie na wynajem pod działalność gospodarczą na Saskiej Kępie ul. Plac Przymierza o powierzchni 68,50 m2. Nieruchomość idealna pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Gocław,Warszawa

870 000 zł71 m² 12 184,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko Promenady, ciche i słoneczne. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,4 m 2 z ogromnym potencjałem, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Praga-Południe,Warszawa

895 000 zł64 m² 14 072,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 63,6 m Warszawa Gocław, ul. Awionetki rwd Biuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie. To propozycja idealna dla par, studentów lub innych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł70 m² 11 925,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe- usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1978 roku - Warszawa, praga-Południe, ul. Ostrobramska. Budynek na Osiedlu Ostrobramska - przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grenadierów

Grochów,Warszawa

800 000 zł44 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie na Grochowie (ul. Grenadierów) Mieszkanie 44 m2 składające się z: jasnego salonu z dużymi oknami, pokoju, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Umeblowane, część mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł92 m² 12 566,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Kwiatkowskiego 4 mieszczące się na dziewiątym, ostatnim piętrze budynku z 1985 roku. Na powierzchni 91,51 m2 znajdują się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 140 000 zł56 m² 20 357,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu z osobną kuchnią. Salon ok 20 m2 z dużą loggią, panoramicznym widokiem na Warszawski Manhattan, sypialnia ok 12 m2, kuchnia ok 10 m2 z 2 oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkową kawalerkę na przepięknej Saskiej Kępie (ul. Zwycięzców 6), z osobną widną kuchnią, balkonem oraz miejscem parkingowym, na terenie osiedle. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 746,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,2 m , położone na Osiedlu Saska przy ul. Bora-Komorowskiego 56. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Terespolska

Kamionek,Warszawa

1 105 000 zł69 m² 15 977,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

EN full English version below contact us anytime! Szukasz mieszkania 4-pokojowego na Pradze Południe- na Kamionku, z dobrą komunikacją i szybkim dostępem do centrum? To mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

895 000 zł65 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dęblińska

Praga-Południe,Warszawa

1 076 000 zł72 m² 14 988,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z imponującym tarasem na Pradze-Południe. Mieszkanie Miejsce dla osób ceniących przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przepiękny apartament 3 pokojowy 80 m2 z dużym tarasem z którego widok rozprześciera się na Park Skaryszewski w nowo powstałej rezydencji Stanisława Augusta, która jest ikoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł67 m² 11 861,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,60 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grochów,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 56 m2, parter/6 z windą, w budynku z 2025 r, przy ul. Żupniczej, praga Południe, grochów. Całkowicie nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

759 999 zł39 m² 19 663,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

mieszkanie położone na nowo budowanym Osiedlu Aleje Praskie - położone na 4 piętrze. Powierzchnia 38,65 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym. Loggia od strony zachodniej, miejsce garażowe pojedyncze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

379 000 zł17 m² 21 882,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka po generalnym remoncie! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Pradze Południe. Budynek z windą, wyremontowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

1 220 000 zł100 m² 12 231,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu jasne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie 99.74 m2 w stanie deweloperskim na Pradze-Południe. Lokalizacja: nieruchomość jest świetnie skomunikowana z całą Warszawą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

849 873 zł52 m² 16 343,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie ul. Optyków, warszawa (gocław) Mieszkanie jest komfortowe, nowocześnie wykończone, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Gocławiu, przy ul.