dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, świeżo wyremontowany apartament z imponującym, niemal 18-metrowym tarasem, położony w jednej z najbardziej cenionych części Gocławia tuż przy granicy klimatycznej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ważne: najemca nie płaci prowizji! opis nieruchomości: do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem na Pradze Południe, przy ulicy Majdańskiej 45, położone 500m od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urokliwa kawalerka 31 m2 w centrum Saskiej Kępy w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 r Budynek z ochroną. teren zamknięty, znakomita lokalizacja, dobra komunikacja, 10min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

835 000 zł40 m² 20 854,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40,04 m2, piętro 2/4 z windą w budynku z 2021r., Praga Południe-Grochów. Sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Stylowe mieszkanie z duszą - Stara Saska Kępa, ul. Lipska/waszyngtona Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 125 m2, położone na 2 piętrze przedwojennej kamienicy w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 179,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: * Wyjątkowe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! * Pow. 75,8 m , parter, ul. Kobielska (róg Siennickiej) * Pełna własność z kw - możliwość kredytu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

644 000 zł38 m² 16 929,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Praga Piano przy ulicy Żupniczej 27a o powierzchni użytkowej 38.04 m.2 Mieszkanie gotowe do użytkowania. Inwestycja Praga Piano cieszyły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

949 000 zł60 m² 15 808,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego z dwoma ogrodami do adaptacji. Lokalizacja: warszawa, praga-Południe (grochów), ul. Siennicka 33. Atrakcyjna, spokojna okolica, idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Gocław,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na nowoczesnym, cichym, zielonym osiedlu na pograniczu Saskiej Kępy i Gocławia - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 599 866 zł91 m² 17 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 48 metrowe mieszkanie do remontu na Grochowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z wnęką na dodatkową sypialnię ( 21 m) sypialni (9,5 m ) kuchni ( 6 m) łazienki z toaletą ( 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²23 m² 1 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

866 308 zł52 m² 16 659,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

909 500 zł49 m² 18 493,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, w którym wysoki standard spotyka się z funkcjonalnością, a lokalizacja gwarantuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalskiego

Gocławek,Warszawa

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na Gocławiu przy ul. Stanisława Rogalskiego. Lokal ma powierzchnię 60 mkw. Znajduję się na 2 (z10) piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m zlokalizowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

1 075 000 zł80 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,33 m oraz 3,56m powierzchni przynależnej, uwzględnionej w kw. Lokal położony na 6. piętrze budynku z 1998 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 1 piętrze z 6 w budynku z windą z początku lat 60', u zbiegu Al. Waszyngtona i Kinowej, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 353 000 zł559 m² 2 420,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.100.000,00 zł + Vat. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ulicy Kinowej 25 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 425 000 zł71 m² 20 070,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukiska

Gocław,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, zlokalizowane przy ul. Łukiskiej 1 na Pradze Południe (gocław), mieszczące się w budynku apartamentowym oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

769 900 zł53 m² 14 507,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,07 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami przy ul. Meksykańskiej 3 w sercu Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwarciana

Praga-Południe,Warszawa

727 000 zł57 m² 12 844,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zadbane 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Kwarcianej. Spokojna i dobrze rozwinięta okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł61 m² 65,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców. Bez mebli ruchomych! (wyposażona tylko kuchnia). Mieszkanie usytułowane jest na I piętrze, składa się z 3 pokoi: 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo cicha kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana przy ul. Międzynarodowej 46/48a. Mieszkanie idealne dla jednej osoby świetne do pracy i nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować słoneczne, ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,6m2 zlokalizowane na przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

899 000 zł74 m² 12 132,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Gocław 3 pokoje 74 m Widne, przestronne, z potencjałem 7 piętro z widokiem! Na sprzedaż przestronne, doskonale doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Grochów,Warszawa

900 000 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

80 m + strych | udział w kamienicy z 1938 r. Wprowadzenie Na sprzedaż udział w przedwojennej kamienicy przy ul. Zgierskiej 5 , odpowiadający prawu do korzystania z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,82 m z prywatnym ogródkiem ok. 21 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku na terenie Pragi-Południe. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 480 000 zł76 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska przestronne 3 pokoje, taras 14m, 2 miejsca postojowe. Osiedle saska - doskonała lokalizacja, świetna infrastruktura, komunikacja, dużo zieleni. Mieszkanie - bardzo ciche, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 399 zł34 m² 70,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze z windą przy Al. Waszyngtona. Duży pokój przechodni, z kuchni przejście do mniejszego pokoju. Łazienka z kabiną prysznicową. Jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

78 zł/m²45 m² 3 478 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem o powierzchni ok. 44,59 m2 znajdujący się w nowej inwestycji na Saskiej Kępie przy ul. Lizbońskiej. Najważniejsze parametry lokalu: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Grochów,Warszawa

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Południe - Grochów, ul. Kirasierów 8 Metraż: 37,5 m Piętro: 3/3 (brak windy) Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 519 000 zł Czynsz: 633.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 399 000 zł69 m² 20 275,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim standardzie (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szubińska

Saska Kępa,Warszawa

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka z komórką przy ul. Szubińskiej 6 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 19 m2. Piętro 4 z 4 w budynku bez windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jarocińska

Ostrobramska,Warszawa

77,53 zł/m²81 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia narożnego lokalu usługowo-handlowego o powierzchni 81,26 m , położonego w Warszawie przy ul. Jarocińskiej, w dzielniy Praga Południe. Stawki i warunki:.