dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Kamionek,Warszawa

4 200 zł120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do wynajęcia od 1 kwietnia magazyn 120 m2 w piwnicy. W budynku są dwie windy towarowe. W magazynie panuje stała temperatura przez cały rok ok. 14 stopni. W tym budynku mam magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł62 m² 12 363,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dla dbających o kondycję na 5 piętrze bez windy - 3 pokojowe z możliwością aranżacji na 4 pokoje z aneksem kuchennym, w doskonałej lokalizacji, blisko swps. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

598 400 zł44 m² 13 662,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Westate Praga oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, w kamienicy przy ul. Genewskiej. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43,80 m2. Składa się z dwóch pokoi, odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

635 000 zł37 m² 16 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 906,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2 przy ul. Ostrobramskiej. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamionek,Warszawa

4 600 zł42 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Mińskiej, praga-Południe Kamionek. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu! Bardzo ładne mieszkanie 72 m2, 3-pokojowe, pokoje rozkładowe 18, 11 i 10m2, widna kuchnia, łazienka i wc osobno, przestronny przedpokój z szafami w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 204,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 56,8 m2, piętro 13/15 z windą, w budynku z 1982r., Praga-Południe Gocław. Ustawne, jasne, do generalnego remontu, idealne dla rodziny lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsterska

Saska Kępa,Warszawa

4 890 zł59 m² 82,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe na Saskiej Kępie, ul. Elsterska Do wynajęcia stylowe, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe położone na I piętrze kameralnej, odrestaurowanej kamienicy z lat 30.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48m2 przy ul. Ostrzyckiej na drugim piętrze, w 6 piętrowym budynku z 1970 roku. Układ mieszkania: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą - doskonała oferta inwestycyjna! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kickiego

Grochów,Warszawa

745 000 zł53 m² 14 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

#Warszawa #grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 745.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 119 000 zł75 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***rezerwacja*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Praga-Południe przy ulicy Koprzywiańskiej 1b. - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Finlandzka

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł70 m² 30 042,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 69,90 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Finlandzkiej. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuje Państwu do sprzedaży 3-pokojowe. rozkładowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Afrykańskiej. Powierzchnia mieszkania to 70 m2: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 646,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod najem. Zapraszam do zakupu ustawnego, trzystronnego mieszkania z dużą , prawie 5 metrową loggią, ciągnącą sie po całej szerokości salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania 3 pokojowego z oddzielną kuchnią znajdującego się w kamienicy na Saskiej Kępie. Mieszkanie: dwustronne z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

827 200 zł47 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Saska Kępa, 3 pokoje, 47 m2, wyjątkowa lokalizacja z widokiem na Park Skaryszewski Mieszkanie 3-pokojowe na Saskiej Kępie w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 157,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stanisławowskiej przy planowanej stacji metra Mińska. To miejsce, które po remoncie może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

810 000 zł48 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na Saskiej Kępie | 48 m | loggia 5 m | klimatyzacja | piwnica | 1. piętro Na sprzedaż jasne mieszkanie 48 m na Saskiej Kępie, 1. piętro w niskim, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubiniecka

Grochów,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 1. piętrze kamienicy z lat 60 tych w sercu Pragi Południe, tuż przy Placu Szembeka. Doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gocławek,Warszawa

1 135 000 zł60 m² 18 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na Gocławiu przy ulicy gen. Romana Abrahama 1a na warszawskiej Pradze Płd. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

881 000 zł50 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 50,2m2 usytuowane na parterze w bloku z 2004roku zlokalizowane na Pradze Południe- saska Kępa. Budynek z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

575 000 zł51 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem - ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

508 000 zł48 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 47,3 m2 Piętro: 11/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1985 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Majdańskiej składające się z: przedpokoju Aneksu Kuchennego Salonu Sypialni Łazienki Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

683 000 zł53 m² 12 874,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze, w dzielnicy Praga Południe na ul. Grochowskiej. Budynek zadbany, wybudowany z cegły. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spalinowa

Grochów,Warszawa

1 918 504 zł96 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, dwupoziomowego mieszkania 95,93 m2 w wyjątkowym, modernistycznym apartamentowcu zaprojektowanym przez znanego architekta Jacka Lenarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jugosłowiańska 15 Metraż: 50,5 m Piętro: 0 (parter) Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 870 000 zł Miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku -warszawa, praga-Południe- saska Kępa. Saska Kępa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Pradze-Południe -saska kępa przy ul. Międzynarodowej. W skład mieszkania wchodzi:- pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł52 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje z Loggią przy Saskiej Kępie - Cisza, zieleń i Metro w 10 minut! Szukasz miejsca, gdzie miasto zostaje za bramą, a Ty cieszysz się spokojem? To wyjątkowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

1 129 000 zł84 m² 13 361 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

4 pokoje 84,5 m Meissnera Gocław Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,5 m , zlokalizowane przy ul. Meissnera 2 na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²28 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,50 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²44 m² 3 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.43,90 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przytulne mieszkanie na Pradze Południe- mieszkanie na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - jasny salon z aneksem kuchennym -łazienka -przedpokój.