dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

40 zł/m²211 m² 8 440 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa -do wynajęcia: magazyn o pow. 211 m2 ,na parterze obiektu w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł46 m² 14 901,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, dwustronne, jasne mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bardzo zadbanym dziesięciopiętrowym budynku z 1970 roku przy ulicy Międzynarodowej. Mieszkanie posiada pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 600 zł61 m² 59,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców. Bez mebli ruchomych! (wyposażona tylko kuchnia). Mieszkanie usytułowane jest na I piętrze, składa się z 3 pokoi: 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

115 zł/m²113 m² 12 979 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy (112,86 m2) spełniający wszystkie wymogi prowadzenia m.in. przychodni, usług medycznych. Lokal spełnia również wymogi do prowadzenia innego rodzaju działalności (sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 058 687 zł81 m² 13 099,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli poszukujesz mieszkania, zapraszam do kontaktu telefinicznego, sms, email, wyślę pełną ofertę niepublikowanych mieszkań - różne rozkłady, atrakcyjne ceny, wszystko W jednym miejscu Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem, zlokalizowane przy ul. Garwolińskiej na Pradze-Południe, tuż obok Parku Józefa Polińskiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary- umowa na 12 miesięcy- potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez zwierząt - wolne od kwietnia 2026 Do wynajęcia wygodne mieszkanie o powierzchni 28 mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowoczesne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,8 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Kobielska 23. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

851 000 zł47 m² 18 211 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała cena! Mieszkanie z balkonem i 3 pokoje! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie znajduje się na Pradze południe w sercu Gocławia. Łączy w sobie ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

3 500 000 zł108 m² 32 512,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowa inwestycja w centrum prawobrzeżnej Warszawy. Niepowtarzalny widok :) Do sprzedaży unikatowy w swoim rodzaju apartament w Rezydencji Stanisława Augusta. 4 pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

594 183 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia 3 osobnych pokoi, jak i jako własne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | balkon 9 m | garaż | Kamionek | blisko parku Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł18 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio | 18 m | Saska Kępa | ochrona 24/7 Do wynajęcia świeżo wykończone, nowoczesne studio o powierzchni 18 m , zlokalizowane przy ul. Lizbońskiej 1 na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bajońska

Praga-Południe,Warszawa

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki (ponad 3 metry) 2 pokojowy, dwustronny apartament z balkonem. Oddzielny pokój do pracy i miejsce postojowe w garażu podziemnym. Salon z aneksem kuchennym - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

273 900 zł10 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rapperswilska

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł98 m² 21 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Westate Praga oferuje na sprzedaż stylowy, 3 pokojowy apartament na Saskiej Kępie o powierzchni 97,50 m kw. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rapperswilskiej, w dwupiętrowym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Idealnie ciche! Mieszkanie znajduje się doskonałej lokalizacji w pobliżu Ronda Wiatraczna. Nieopodal planowanej stacji metra. Pomimo bliskości przystanków tramwajowych oraz autobusowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł48 m² 16 229,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa, praga-Południe, saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych Świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowane. Przed budynkiem miejsce parkingowe na terenie ogrodzonym, tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

802 135 zł59 m² 13 630,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, stan deweloperski Bez podatku pcc / Bez prowizji / Zajmujemy się dystrybucją mieszkań od deweloperów na terenie całej Warszawy i okolic. Dzięki temu kupujesz mieszkanie od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

510 000 zł33 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie 1-pokojowe na warszawskiej Pradze Południe. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą- możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 249,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie znajduje się na Saskiej Kępie Al. Stanów Zjednoczonych. Okolica słynie z urokliwych tras spacerowych, przedwojennej architektury, bogatej oferty gastronomicznej i kulturalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 299 000 zł82 m² 15 841,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 w Warszawie na cenionym osiedlu Saska na Gocławiu. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, 60 m2, 3 pokoje, tuż przy jeziorze Balaton, gocław Budynek: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkalnego o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Kamionku przy ulicy Żupniczej 19 ( osiedle Metro Art wybudowane przez Victoria Dom). Mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zamiana lub sprzedaż saska kępa (45 m loft / atelier) widok | prywatność | pomoc W spłacie zadłużenia Oferuję unikalne, 2-pokojowe mieszkanie (45 m ) przy al. Stanów Zjednoczonych 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł43 m² 17 064,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Brazylijskiej. Niska zabudowa, tereny zielone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Kamionek,Warszawa

995 000 zł60 m² 16 633,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate praga ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na cichym i urokliwym Osiedlu Mała Praga przy ul. Przeworskiej 4. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Gocławek,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 30 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

839 646 zł56 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

1000 ofert W jednym miejscu, różne lokalizacje, rozkłady, najlepsze promocje cenowe Nowe, stan deweloperski Bez podatku pcc / Bez prowizji / od dewelopera Zajmujemy się dystrybucją mieszkań od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

1 020 000 zł54 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie przy rondzie Waszyngtona. Lokal składa się z salonu z balkonem, osobnej kuchni, sypialni oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo kultowej ul. Francuskiej będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Retro chic W sercu saskiej kępy - M2 Z widokiem na zieleń 15 minut do centrum | Balkon z widokiem na zieleń | 2 pokoje | Pojemna piwnica ***** rozkład pomieszczeń: świetnie wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł61 m² 62,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | nowoczesny apartament | Praga Południe Zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie, położone w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu "saska Apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze zadbanego, 11-piętrowego budynku z lat 60., wyposażonego w 2 nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 350 zł37 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, wyremontowana Kawalerka z balkonem na Saskiej Kępie Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 37,2 m , położona na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

517 000 zł27 m² 19 148,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Doskonała lokalizacja, apartamentowiec z windą, wybudowany w 2018r. Mieszkanie: mieszkanie z tarasem i ogródkiem na 2 piętrze, jednopokojowe o pow. 27m2., z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

52,73 zł/m²110 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Oferuję na wynajem lokal biurowy, zajmujący parter i piwnicę domu jednorodzinnego. Lokalizacja: doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Znicza powierzchnia I układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²44 m² 3 086 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.43,90 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

729 000 zł59 m² 12 419,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe zlokalizowany.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij