dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Grochowie (praga-Południe), ul. Paca - 500 m od ronda Wiatraczna.- powierzchnia mieszkania wynosi 48 m2,- składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

751 608 zł48 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne apartamenty Mińska 9 blisko ścisłego centrum Warszawy, to wygodne miejsce do życia w odrestaurowanej, prawie stuletniej kamienicy, 300 metrów od Jeziora Kamionkowskiego i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 664,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy 2 pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie ul. Międzynarodowa. Lokal po generalnym remoncie (włącznie z wymianą pionów) - Aneks kuchenny w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Praga-Południe,Warszawa

867 000 zł63 m² 13 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Są to trzy niezależne moduły mieszkalne. Każdy posiada aneks kuchenny, część sypialnianą oraz łazienkę. Mikrokawalerki są całkowicie niezależne. Każde mieszkanie zostało podpięte zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł51 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Chrzanowskiego 2. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 51 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 3 balkon: jest okna: pcv stan lokalu: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, w doskonałej lokalizacji na Saskiej Kępie - niekłańska/walecznych Opis mieszkania Mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Praga-Południe,Warszawa

422 900 zł47 m² 8 997,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

395 000 zł38 m² 10 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* rezerwacja * *wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w kamienicy na Pradze? Zależy Ci na balkonie oraz ciszy, a jednocześnie na świetnej cenie i sprawnym dojeździe do centrum?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

884 358 zł56 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł47 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe , trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m2 usytuowane na wysokim parterze z loggią w 10. piętrowym budynku na Saskiej Kępie. Mieszkanie po generalnym, kilkumiesięcznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł61 m² 13 037,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** 3 pokoje *** Dwustronne *** Świetna komunikacja z Centrum *** Zamknięte osiedle *** Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne na strzeżonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

539 800 zł31 m² 17 520,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Funkcjonalne mieszkanie z dwoma tarasami ponad 32 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne okna z białym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

576 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz dużego mieszkania w dobrej lokalizacji dla siebie lub pod inwestycję, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Nieruchomość znajduje się w Warszawie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

754 500 zł45 m² 16 913,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 15 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

73,68 zł/m²38 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal z witrynami na parterze - klimatyzacja, alarm, aktywny internet! - Obok inne punkty usługowo-handlowe - Praga Południe Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 38 m2 W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyrklowa

Przyczółek Grochowski,Warszawa

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w słynnym "pekinie", czyli najdłuższym budynku w Warszawie, znajdującym się na Osiedlu Przyczółek Grochowski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rożnowska

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł117 m² 68,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w stanie surowym do adaptacji na biuro, usługi medyczne, sklep, kawiarnię, żłobek, przedszkole. Lokal posiada duży ogródek na własność - niedługo rozpoczną się prace nad jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Naddnieprzańska

Gocław,Warszawa

42 zł/m²80 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w przedwojennym budynku, w urokliwej, spokojnej części Warszawy na Pradze Południe / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy, usytuowany w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

53 zł/m²40 m² 2 094 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia atrakcyjna pow. biurowa o pow.ok 40 m 2 na terenie obiektu pofabrycznego , na Pradze w rejonie ulicy Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

892 000 zł72 m² 12 469 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

w pełni wyposażone, 3 - pokojowe mieszkanie z jasnym wnętrzem i przestronną loggią 18.8m2, położone na siedemnastym, ostatnim piętrze inwestycji na warszawskiej Pradze - Południe, Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koprzywiańska

Gocław,Warszawa

4 750 zł69 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do najmu wspaniałego lokalu na Pradze Południe. To 3 pokojowe mieszkanie usytuowane jest w małej, nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Koprzywiańskiej. Okolica jest bezpieczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

299 000 zł24 m² 12 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu jednopokojowe mieszkanie położone przy ul. Szaserów 115, w dzielnicy Praga - Południe. O mieszkaniu Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

610 000 zł48 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Grochowskiej.- 48 m2, 3 pokoje, na 4 piętrze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie 3 pokojowe- spółdzielczo- własnościowe na Pradze Południe (gocławek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

372 000 zł22 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

1-pokojowe o pow. 22 m2 - Przytulna, funkcjonalna - Piwnica 6 m2, ogródek - Praga Południe, grochów - Pętla Tramwajowa Gocławek Oferujemy na sprzedaż: w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane w topowej lokalizacji Gocławia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

399 999 zł26 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Piękna, klimatyczna kawalerka z oddzielną kuchnią z dużym oknem, okna wychodzą na zamknięte patio, strona południowa. Obok mieszkania wejście na patio. Stan mieszkania idealny. Na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł52 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zależy Ci na dobrej inwestycji pod wynajem? A może planujesz zamieszkać w najlepszej lokalizacji na Pradze Południe? Nie chcesz bawić się w remont i problemowe ekipy? Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Oferuję 2/3 pokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy na warszawskiej Pradze Południe, pogranicze Grochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

837 000 zł53 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie 53m2, znajdujące się na ivpiętrze; budynek z 2021 roku przy ul. Mińskiej 45 (inwestycja Syreny Mińska 63). Zalety nieruchomości; - osiedle posiada monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Okazja w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Gorąco polecam zakup tego dwupokojowego mieszkania na sprzedaż. Przystanek Kickiego - ul. Siennicka róg Grochowskiej. Idealny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

682 000 zł53 m² 12 867,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania mieszkanie na 7 piętrze z pięknym widokiem na Jeziorko Gocławskie i Park nad Balatonem. W pełni wyposażona kuchnia z oknem (ok. 8 m2) i świeżo wyremontowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

489 000 zł32 m² 15 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Grochowska, obok Parku Skaryszewskiego. Pełna własność z kw i wykupionym gruntem. Mieszkanie o pow. 31,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

990 000 zł68 m² 14 651,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,57 m usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku odebranym w grudniu 2012 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem I 35m2 I kawalerka I 2500 zł I ul. Grochowska | Praga Południe Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie na 2 piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naddnieprzańska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 34,6 m z garażem przy ul. Naddnieprzańskiej. Budynek z 2011 roku zamknięty - monitorowany z windą. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

2 100 zł33 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 października duża, jasna kawalerka z aneksem kuchennym i dużą łazienką, położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

822 000 zł60 m² 13 677,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj w mieście i czuj się jak za miastem. Cisza, zieleń, kameralność. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

535 000 zł56 m² 9 469,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 z balkonem na Przyczółku Grochowskim. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 38 m , 2 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1964 roku -warszawa, grochów, ul. Garwolińska. Budynek jest ocieplony, po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow.64m2,3-pokoje ,rozkładowe z przedpokoju do wszystkich pomieszczeń wejście. Kuchnia ok 8m2 widna z jadalnią. Pokoje o pow.18m2,17m2,18m2 podłoga parkiet. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztuki

Grochów Północny,Warszawa

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu kawalerkę w super lokalizacji na Grochowie! Opis mieszkania: nieruchomość o powierzchni 35m2 usytuowana jest na parterze 2 piętrowego budynku z cegły. Lokal.