dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

326 000 zł18 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18 m ,7 piętro w bloku z windą-Warszawa, praga-Południe. Blok po remoncie klatek Mieszkanie w wysokim standardzie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie 72 m2 z odrębną widną kuchnią, zlokalizowane na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna (grochów). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Grochów Centrum,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1955r., przy ul. Paca, praga Południe-Grochów. Mieszkanie odświeżone, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Grochów Południe,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Komorskiej na Pradze Południe. Nieruchomość o powierzchni 30 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 601,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, jasne, ustawne Studio zlokalizowane na 3 piętrze przedwojennej kamienicy , zbudowanej w 1938 roku. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Płowiecka

Praga-Południe,Warszawa

800 zł12 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Pokój znajduje się na pierwszym piętrze środkowego segmentu przy ulicy Płowieckiej 5D z dostępem do kuchni i łazienki.Koszt wynajmu to 800 PLN plus rachunki za media (gaz, energia elektr.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Grochów Północny,Warszawa

2 870 zł36 m² 79,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Szaserów na Pradze Południe. Nieruchomość o powierzchni 36 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

12 000 zł242 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni całkowitej 242m2, na działce o powierzchni 570m2 położna w sercu Saskiej Kępy. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocławek

Gocławek,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 247 zł/m²

 

Piętro:11/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży: mieszkanie na Gocławiu, doskonale zlokalizowane w punkcie komunikacyjnym Bora-komorowskiego/fieldorfa, zaraz przy planowanej budowie 3-ciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

777 000 zł60 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

oferuje Państwu świetnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z loggią i oddzielną toaletą. Budynek jest zlokalizowany na Gocławiu, w budynku z Wielkiej Płyty z 1974 roku. Aspekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł64 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe, świetnie skomunikowane mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Park Skaryszewski (kamionkowskie Błonia Elekcyjne). Jeśli szukasz mieszkania do remontu, ta oferta może okazać się idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

tylko u nas! Mieszkanie ze świetną lokalizacją, blisko centrum (dojazd komunikacją miejską w 20 min), obok centrum handlowego Promenada. Niesamowity widok na panorame centrum miasta. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł62 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 ostatnim piętrze kameralnej kamienicy z 1932 r. w samym sercu Saskiej Kępy, tylko 150 metrów od ul. Francuskiej. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 851,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 zlokalizowane na Gocławiu, przy ulicy Stanisława Mikołajczyka. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 430 000 zł66 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rozkładowy, widny apartament usytuowany na najwyższym pietrze w Rezydencji Saska przy ul. Meksykańskiej na Saskiej Kępie. Lokal idealny dla osób ceniących wygodę, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

775 000 zł53 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na starej Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 10 piętrze w bloku z 1968 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koprzywiańska

Gocław,Warszawa

4 250 zł69 m² 61,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do najmu wspaniałego lokalu na Pradze Południe. To 3 pokojowe mieszkanie usytuowane jest w małej, nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Koprzywiańskiej. Okolica jest bezpieczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe, niezamieszkałe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie z przynależnym ogródkiem 30m2: mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 składa się: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł43 m² 19 953,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świetna oferta, super mieszkanie przy ulicy Francuskiej Warszawa Saska Kępa. Mieszkanie mieści się na parterze w 2-pietrowej kamienicy przy ulicy Francuskiej od strony ładnego i zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość położona na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w bloku z windą oraz z parkingiem podziemnym. We wnętrzu osiedla pełno zieleni oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam Państwa! przedstawiam Państwu 2-pokojowe przestronne mieszkanie mieszczące się przy Rogalskiego 8 w Warszawie (praga-Południe - Gocław). Przedmiotowe mieszkanie o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

540 000 zł37 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przestronna jasna kawalerka gotowa do wprowadzenia. Prezentuję Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną w Warszawie przy ulicy Mińskiej 62 w budynku, który powstał w 2007roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przepiękne 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie zostało zaaranżowane i wykończone z dbałością o każdy detal z wykorzystaniem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

2 200 000 zł91 m² 24 175,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament z tarasem, otoczony zielenią, położony na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż obok ulicy Paryskiej i Francuskiej. Standard Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z 2020 roku przystosowanym dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

780 000 zł61 m² 12 837,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Palce4you ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego na nowym osiedlu Stacja Grochów przy ul. Przeworskiej , budowanego przez prawdopodobnie najbardziej cenionego polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze -południe przy ul. Ostrobramska 100. *Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

600 000 zł54 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedażową mieszkania na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość o powierzchni 54m2 zlokalizowana na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł53 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

| zielony gocław | 52,8 m2 | Cicha okolica | Strzeżone osiedle | Dogodna lokalizacja | Dla siebie lub na wynajem | Opis Przedstawiam praktyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł57 m² 11 929,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o pow 56.90m2 usytuowane przy ulicy ul. gen. A. E. Fieldorfa Nila 7. Mieszkanie mieści się na 12 piętrze w 15 piętrowym budynku. Budynek zadbany, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożnowska

Gocławek,Warszawa

1 650 000 zł88 m² 18 852,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 pokoje i 2 łazienki kameralny apartamentowiec Gocławek - - - - - - e n g l i s h b e l o w - - - - - - Prezentowana nieruchomość to 4-pokojowe 87,52-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suchodolska

Praga-Południe,Warszawa

822 000 zł65 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzy kawalerki do sprzedania po generalnym remoncie na jednej księdze wieczystej , przy granicy z Saską Kępą. Doskonałe na inwestycje Mieszkanie nr 1 mikro kawalerka o pow. 12,5 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Gocławek,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pok. 54m2 Praga-Południe (gocławek) na ul. Makowskiej, zlokalizowane na parterze. W skład mieszkania wchodzą: salon z otwartą kuchnią, powierzchnia ok 22 m2, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Westate przedstawia 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie! Mieszkanie znajduje się na ul. Afrykańskiej 16e. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 38 m2 składa się z: - salonu 16m2 , - Oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

600 000 zł53 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80 mkw znajdujące się na 4 (z 4) pięter w budynku z 1994 roku przy ulicy Mikołajczyka na Pradze Południe (gocław). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brygady Pościgowej

Gocławek,Warszawa

749 000 zł64 m² 11 703,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na zielonym Gocławiu. Mieszkanie o powierzchni 64 m2, składa się z : - salonu - częściowo otwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Szaserów 121. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Południe, jednej z dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

1 900 000 zł652 m² 2 914,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 652m2, zabudowana. Kameralna uliczka w okolicy ul. Zamienieckiej. *W mpzp teren oznaczony symbolem M: przeznaczenie podstawowe - mieszkalnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mlądzka

Grochów,Warszawa

273 000 zł23 m² 11 905,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja nieruchomości z całą niezbędną infrastrukturą na wyciagnięcie ręki. To dobra propozycja dla poszukujących 1 pokojowego mieszkania pod inwestycję lub wynajem. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

365 000 zł18 m² 20 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Agencjom nieruchomości dziękuję Dzień dobry, do sprzedania bezpośrednio ustawna, słoneczna kawalerka w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod wynajem. Wyposażone, a dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

543 520 zł40 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 4 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy.