dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²20 m² 1 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,80 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie 45m2 w kameralnym osiedlu przy ul. Lizbońskiej 3 w samym sercu Saskiej Kępy. Lokalizacja jest ogromnym atutem tego osiedla biorąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

618 750 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku (10 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe; ściany - tynk, glazura; okna - pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji na Warszawskim Gocławiu z widokiem na Balaton. Oferta na wyłączność dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 617 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadamy w ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Praga Południe (grochów). Wyjątkowe mieszkanie o pow. 62,44 m2 z balkonem. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł18 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie przy ul. Wspólna Droga 15 na warszawskim Grochowie *przyjazne dla zwierząt *budynek położony w trzeciej linii zabudowy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Gocławek,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z loggią o pow. 41,30 mkw. Usytuowane jest na 4 piętrze budynku z 2024 roku na Gocławiu przy ul. Abrahama, niedaleko Jeziorka Balaton. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

695 000 zł58 m² 11 949,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bora Komorowskiego na Gocławiu. Miejsce idealne dla rodziny lub dla inwestora pod wynajem. Doskonała lokalizacja, w okolicy liczne szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy położony na parterze ładnej kamienicy znajdującej się w dobrze skomunikowanej części Pragi Południe, będącej bez cienia wątpliwości jedną z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²68 m² 4 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,50 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 587 zł32 m² 50,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: magazynek o pow. 31,60 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł45 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 44,4 m2 znajdującą się na czwartym piętrze bez windy w przedwojennej kamienicy na Pradze-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²14 m² 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²35 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,40 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł38 m² 70,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, umeblowane mieszkanie, w niskim budynku na I piętrze. W pokoju (20 m2) jest rozkładana kanapa, stół, krzesła, szafka, tv. Klasyczny balkon oraz okno, skierowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

55 zł/m²92 m² 5 060 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.92 m2 na parterze apartamentowca na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znicza

Grochów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie przy ul. Znicza - świetna lokalizacja, doskonała komunikacja i pełna infrastruktura! Mieszkanie jest dostępne od teraz. Opis mieszkania: powierzchnia: 60 m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł39 m² 15 724,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

To mieszkanie będzie idealne dla singla lub pary, która ceni sobie wygodną lokalizację, dobrą komunikację z centrum. Sprawdzi się również jako inwestycja na wynajem, dzięki funkcjonalnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Praga-Południe,Warszawa

9 950 zł63 m² 157,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł84 m² 45,51 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m , położone w świetnie skomunikowanej okolicy, tuż przy rondzie Wiatraczna na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gorzelnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 300 000 zł707 m² 3 253,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w wyjątkowej lokalizacji o powierzchni 707 m2, położonej przy ul. Gorzelniczej 14 na Pradze Południe. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania, położonego w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe (kamionek), przy ulicy Stanisława Augusta. Jest to mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²22 m² 1 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22,10 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²45 m² 3 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

71,48 zł/m²574 m² 41 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł27 m² 83,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: - warszawa, ul. Mlądzka 8, grochów - Kamienica - Parter, widok na zieleń - w pobliżu park Znicza Specyfikacja: - powierzchnia: 27,4 m - Po remoncie w 2021 roku - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

548 000 zł38 m² 14 421 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Osowskiej w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Przytulne 38m2, z ładną, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku na Przyczółku Grochowskim. Wystrój starszy do własnej aranżacji, aczkolwiek mieszkanie czyste można od razu zamieszkać. Obecnie 3 pokoje ok. 15/10/7 m2, kuchnia widna ok 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Angorska

Saska Kępa,Warszawa

3 750 zł52 m² 72,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Angorskiej. Bardzo klimatyczna okolica Saskiej Kępy z doskonale rozwiniętą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł90 m² 9 777 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja - super oferta Lokal usługowo-handlowy położony na parterze ładnej kamienicy znajdującej się w dobrze skomunikowanej części Pragi Południe, będącej bez cienia wątpliwości jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²24 m² 1 659 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,60 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

598 000 zł26 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealna lokalizacja dla osób ceniących życie w centrum, a zarazem pragnących komfortowego mieszkania w spokojnej lokalizacji w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł61 m² 20 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 61-metrowe, rozkładowe mieszkanie na starej Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem 2 sypialni kuchni łazienki hallu piwnicy dodatkowe informacje: mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walewska

Grochów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Walewskiej 3 na bliskim Grochowie na Pradze-Południe. Lokal o powierzchni 48 m znajduje się na 3/3 piętrze budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Praga - Południe. Mieszkanie dobrze skomunikowane z Trasą Łazienkowską. W pobliżu świetne zaplecze usługowe. Po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

1 098 000 zł62 m² 17 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie o pow. 62,44 m2 w budynku z 2017r. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie ciche, zadbane, nadające się od razu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

173 zł/m²59 m² 10 207 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 59 m2, który mieści się na parterze biurowca, w kompleksie lokali handlowo-usługowo i gastronomicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mycielskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: zadbane i funkcjonalne mieszkanie w Warszawie (praga-Południe, grochów) Oferujemy na wynajem przestronne, czyste i dobrze utrzymane mieszkanie, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

10 000 zł176 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnich piętrach kameralnej willi miejskiej Doskonałe na cele mieszkalne lub działalność gospodarczą | Umiejscowione w zaciszu klimatycznej Saskiej Kępy | 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji przy Rondzie Wiatraczna Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie, na 4. piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowymi udogodnieniami - 54,5 m . Idealnie zaprojektowana przestrzeń, która zadowoli singla, parę, a także małą rodzinę. Marzysz.