dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Praga Południe

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Obrońców

Saska Kępa,Warszawa

67 zł/m²687 m² 45 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia:willa o powierzchnia 687 m2 na Saskiej Kępie w okolicach ul. Obrońców , poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność-od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam piękne mieszkanie 45m w Warszawie Wyjątkowe mieszkanie 45m2, 2 pokoje wykończone i gotowe do zamieszkania na Warszawskim Gocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

2 999 000 zł220 m² 13 631,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:271 m²

Na sprzedaż przedwojenna kamienica zlokalizowana w sercu Pragi Południe przy ulicy Sulejkowskiej. powierzchnia całkowita działki to 271 m powierzchnia użytkowa mieszkań i lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Obrońców

Saska Kępa,Warszawa

35 600 zł476 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:754 m²

Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

56 zł/m²926 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokalwilla o pow.926 na Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność:od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

759 000 zł60 m² 12 671,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe. Dla mieszkańców są do dyspozycji dwie windy (jedna bardzo duża, towarowa). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²22 m² 1 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22,10 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²20 m² 1 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,80 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²14 m² 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²45 m² 3 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Szlenkierów

Grochów,Warszawa

400 000 zł17 m² 23 529 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu 17 metrowy lokal do własnej aranżacji znajdujący się w bloku na parterze w 4 poziomowego budynku. Lokal składa się z pomieszczenia głównego oraz wc. Obok mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

10 000 zł176 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Dwupoziomowy apartament W sercu saskiej kępy mieszkanie Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 176 m , idealnie łączący elegancję z wyjątkowym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne, nieduże mieszkanie, składające się z dwóch pokoi (15,00 + 17,00 m2), kuchni (6,50 m2), łazienki (3,0 m2) oraz przedpokoju (6,50 m2). Z większego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł18 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 18 m z balkonem oraz miejscem w piwnicy, położoną na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1965 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś po zakupie od razu się wprowadzić? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

876 850 zł59 m² 14 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Żupnicza, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów - pomiędzy dworcami pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

71,48 zł/m²574 m² 41 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

559 200 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojową nieruchomość usytuowaną na Pradze Południe, w miejscu świetnie skomunikowanym ze wszystkimi dzielnicami miasta. Tuż obok przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Warszawa

Gocławek,Warszawa

19 000 zł350 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English | warsztat samochodowy/ detailing/ myjnia | świetna lokalizacja | powierzchnia biurowo-sprzedażowa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

697 000 zł39 m² 17 862,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis: oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 zlokalizowane w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy jaką jest Saskiej Kępy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²22 m² 1 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 21,50 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

427 zł8 m² 50,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: magazynek o pow. 8,50m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

835 373 zł40 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,97 m2 z obszerną loggią ok. 4,30 m2 w świetnie rozwijającej się części Pragi Południe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł24 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 23,5 m z przynależną komórką lokatorską o wielkości 4 m , usytuowana na 3., ostatnim piętrze kameralnego bloku w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

1 285 000 zł65 m² 19 681,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne, słoneczne mieszkanie 65,29 m2 z częściowo zadaszonym tarasem ok. 12.42 m2, z którego rozpościera się widok na panoramę centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cenisz sobie komfort oraz chcesz mieć wyższy standard życia? - ta nieruchomość jest zdecydowanie dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Grochów,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 310,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Oferujemy jedno z ostatnich 1-pokojowych mieszkań w nowej, prestiżowej inwestycji na Pradze Południe. Mieszkanie gotowe do odbioru w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku (bez windy). Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 694,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy Kwiatkowskiego na Warszawskim Gocławiu. Jest to oferta, która rewelacyjnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²8 m² 425 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²68 m² 4 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,50 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²22 m² 1 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 21,60 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

741 000 zł44 m² 16 787,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Praga Południe. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²8 m² 407 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazynek o pow. 8,10 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie w kamienicy z 1963 roku, zlokalizowanej w świetnym punkcie Pragi Południe, na Grochowie w niedalekiej odległości od Ronda Wiatraczna. Przestronne, ciche mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł16 m²

 

Piętro:5/8

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój (16,50 m2) z balkonem w 4 pokojowym mieszkaniu przy ulicy Łukowskiej 1 (praga Południe - Gocław) w Warszawie *mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

56,82 zł/m²176 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnich piętrach kameralnej willi miejskiej Wysoki standard | Umiejscowione w zaciszu klimatycznej Saskiej Kępy | 2 miejsca parkingowe | Liczne możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²24 m² 1 659 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 23,60 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²30 m² 2 102 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,90 m2 na 2 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

91,28 zł/m²86 m² 7 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal | Parter | Witryny | Kosmetyczny, sklep, biuro | Doskonała Lokalizcja | Przedstawiam Państwu atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 85,44 m2, znajdujący się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²35 m² 2 489 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,40 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Property Office (tel.,.