dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Odolany

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

2 659 000 zł133 m² 19 992,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż świetnie wykończony lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

743 000 zł32,07 m² 23 168,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bliska wola Lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na bliskiej Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. z panoramą Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł24,51 m² 19 991,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Studio inwestycyjnie Wola_widok na zieleń english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę kameralnego mieszkania na Woli, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

47 980 zł11 995 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni ok. 11995,00 m2, położonego w Warszawie przy ul. Grodziskiej w dzielnicy Warszawa Wola, stanowiący część działek.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł32 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 32 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

4 200 zł40 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie szuka najemcy, wolne od zaraz, na co najmniej rok. Dla singla lub pary. Niepalący, bez zwierząt. Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 z balkonem 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 500 zł69 m² 79,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 69m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Jana Kazimierza, wola Odolany. Idealne dla rodziny, pary, dla studentów lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 85m2, piętro 1/8 z windą w bloku z 2024 r, przy ul. Gumińskiej, wola Odolany. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Symboliczna

Odolany,Warszawa

760 000 zł44 m² 17 471,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Symbolicznej na Woli. Mieszkanie ma 43,5 mkw, składa się z salonu z wyjściem na ogród, otwartej kuchni z wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Symboliczna

Odolany,Warszawa

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Woli - Odolany przy symbolicznej/jana Kazimierza. Budynek zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym przystanki tramwajowe i autobusowe (5 min pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Odolany,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 087,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 199 000 zł45 m² 26 644,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z wielką przyjemnością prezentuję Ci ciche mieszkanie z balkonem, miejscem w garażu podziemnym i widokiem na centrum, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 682 000 zł63 m² 26 740,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z designerskim wykończeniem i funkcjonalnym układem - Lokalizacja: spokojne i prestiżowe osiedle z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 670 000 zł83 m² 20 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, wola-Odolany Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

930 000 zł39 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

899 000 zł64 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Warszawa, ul. Ordona 7 | 64,48 m | 3 pokoje | Ogródek | Miejsce postojowe | 899 000 zł Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

4 799 zł56 m² 85,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Oferuję do wynajęcia komfortowe, mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Ordona w Warszawie. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Odolany,Warszawa

4 300 000 zł3 759 m² 1 143,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo- przemysłowa ( C.3.U - w projekcie MPZP ) - 3759m2(20x188m) na warszawskich Odolanach. Działka ma kształt prostokąta. W galerii oferty założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Odolany,Warszawa

7 800 000 zł6 819 m² 1 143,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie sąsiadujące działki na warszawskich Odolanach. Łączna powierzchnia działek - 6819m2 Jedna porośnięta zielenią, na drugiej znajduje się małe gospodarstwo z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 100 zł39 m² 105,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Przepiękne mieszkanie dwupokojowe na Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze zalety: - świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 081 000 zł48 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres. Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie komfortu i dopracowania w każdym detalu - właśnie taka jest ta nieruchomość na warszawskiej Woli. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

1 740 000 zł76 m² 22 760 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 76,45 m | wysoki standard | ul. Goleszowska Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,45 m , zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 600 zł58 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Jana Kazimierza, wola Ulrychów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4600 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość w rezerwacji do końca marca. Prezentuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli - Odolanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż luksusowy lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń: 133 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

535 000 zł24 m² 22 153,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne studio przy ul. Kasprzaka na Woli. Kawalerka o powierzchni 24m2 położone na 1 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2016 roku. Składa się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Odolany,Warszawa

719 000 zł36 m² 20 134,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne do życia, a jednocześnie świetnie sprawdzi się jako inwestycja? Ta nieruchomość łączy funkcjonalny układ, bardzo dobrą lokalizację i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

724 000 zł35 m² 20 912,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem | Wola, ul. Worcella 5. Westate Wola prezentuje komfortową, funkcjonalną kawalerkę w pełni gotową do wejścia lub natychmiastowego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 399 zł58 m² 58,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: # Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza 17 # 58m2, parter, 2 pokoje + wydzielone w sypialni miejsce na biuro # mieszkanie w nowym budownictwie, wcześniej sporadycznie użytkowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

595 000 zł24 m² 24 792 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania kawalerka 24 m2 w dobrze skomunikowanym miejscu, w okolicy parki: szymańskiego, moczydło, blisko stacji metra. 7 piętro w budynku 8 piętrowym z 2016 r. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 499 zł46 m² 97,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Mieszkanie 2 pokoje na Odolanach | Miasto Wola | ul. Jana Kazimierza Układ Salon: przestronny i jasny, wyposażony w szafkę rtv, stolik kawowy, nowy rozkładany narożnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

729 000 zł34 m² 21 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy urokliwe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 57a. Budynek jest wyposażony w monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gumińska

Odolany,Warszawa

780 000 zł42 m² 18 615,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Archicom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 500 000 zł74 m² 20 355,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bez pośredników. 3-pokojowe mieszkanie 73,5 m | 2 balkony | klimatyzacja | osiedle zamknięte | Jana Kazimierza 17 Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie.