dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Rakowiec,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 600,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m , zlokalizowane przy ul. Adolfa Pawińskiego 29 na warszawskiej Ochocie (rakowiec). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

998 900 zł45 m² 22 197,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie położone w zabytkowej kamienicy Józefa Lipińskiego z 1900 roku najstarszej kamienicy na tym odcinku Alei Jerozolimskich. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

1 071 692 zł73 m² 14 680,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 69,81 m2 ) mieszkanie 4-pokojowe dwustronne ogród Z dwóch stron - piękne zachody oraz wschody słońca parking podziemny tylko 15.000 ZŁ OFERUJEMY POMOC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Figiel

Ochota,Warszawa

14 000 zł140 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu 14tys. Dodatkowo 2700zł czynsz administracyjny+ prąd ok 300-400zł za 2 osoby. Apartament 140m 2 z czterostronnym tarasem 160m2. W pełni umeblowane w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w doskonałej lokalizacji na Warszawskiej Ochocie. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pługa

Ochota,Warszawa

79,63 zł/m²69 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| lokal w kamienicy na Ochocie, położony przy zbiegu lokalnej i ruchliwej ulicy. Budynek ma odnowioną elewację, odmalowaną klatkę schodową, wyremontowane, zagospodarowane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

815 499 zł54 m² 15 101,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,64m2 + balkon 12,97m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD + 10 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. DO wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie Ochota, ul. Bohdanowicza 19 Świetna lokalizacja! 3 minuty spacerem do ul. Żwirki i Wigury 5 minut do ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

185,44 zł/m²16 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

151,57 zł/m²26 m² 3 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

585 000 zł28 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie po remoncie generalnym, gotowe do wprowadzenia, niezamieszkane od remontu! Lokal na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowany na warszawskiej Ochocie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 399,50 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jerozolimskie na sprzedaż / mieszkanie / stara ochota / 2 pokoje / Z balkonem / świetna inwestycja / Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na granicy Śródmieścia i Starej Ochoty idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Rakowiec,Warszawa

510 000 zł36 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

* mieszkanie położone na Ochocie Rakowiec przy ul. Sanockiej. Miejsce wyjątkowo ciche i zatopione w zieleni pomiędzy al. Żwirki i Wigury a ul. Grójecką, 200m od Akademii Medycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Ochota,Warszawa

1 799 000 zł95 m² 18 930,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Koszykowej 79a mieszczące się na trzecim z sześciu pięter kamienicy z 1932 roku. Na powierzchni 95,03 m2 znajdują się: 4 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

953 970 zł62 m² 15 386,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 61,15m2 + balkon 7,15m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Ochota,Warszawa

880 913 zł57 m² 15 454,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,90 m2 + balkon 8,30 m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

6 000 zł67 m² 89,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament na starej ochocie Recepcja | Unikalny standard | 1 miejsce postojowe | Widok na zieleń | Loggia | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z kuchnią i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

995 000 zł60 m² 16 474 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta bez prowizji od kupującego biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do sprzedaży częściowo umeblowane, 3 -pokojowe mieszkanie o rzadkiej trójstronnej ekspozycji, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 420,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w dzielnicy Ochota, rejon Rakowiec, ul. Stefana Baleya. Lokal na 3 piętrze w niskim budynku z lat 70-tych. Budynek wyposażony w domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Figiel

Szczęśliwice,Warszawa

2 649 000 zł103 m² 25 711 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko tu! Feliz Residence przy samym Parku Szczęśliwickim. Zapraszam do wyjątkowego apartamentu, usytuowanego na kameralnym osiedlu o willowym charakterze przy samym Parku Szczęśliwickim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie-Plac Narutowicza o powierzchni 32 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

800 zł6 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Opaczewskiej 24 (ochota) w Warszawie. Nieruchomość: znajduję się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

856 263 zł54 m² 15 856,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,98m2 + balkon 8,55m2 parking podziemny W cenie 30.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Dostępne inne metraże, rozkłady i piętra mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

1 070 000 zł71 m² 15 028,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na Ochocie (rakowiec), w pobliżu Parku Szczęśliwieckiego. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie na zielonej Ochocie. Kluczowe informacje - Adres: ul. Skorochód-Majewskiego 15, warszawa Ochota - Powierzchnia: 36,5 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Ochota,Warszawa

885 398 zł57 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,81 m2 + 2 balkony ( 4,22m2 oraz 5,27m2 ) ostatnie mieszkania dwustronne! ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

987 929 zł69 m² 14 317,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 68,22 m2 + 2 balkony ( 7,19m2 i 4,96m2 ) ) do odbioru już W tym roku parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

780 000 zł37 m² 21 311,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szczęśliwickiej 8 w Warszawa. Lokal znajduje się na 4. piętrze. Okna wychodzą na podwórko, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho. Widok jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowska

Rakowiec,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Rakowcu - Warszawa Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe (z księgą wieczystą) o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w zielonej części Ochoty - Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczęśliwice,Warszawa

3 650 zł63 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Zadumanej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3650 zł + 1090 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park - Warszawa, ochota Cena: 590 000 zł Powierzchnia: 36 m Cena za m : 16 389 zł Piętro: 4/4 (bez windy) Rok budowy: 1970 Rynek: wtórny Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 779,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,5 m w zielonej okolicy Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku z 1970r. Pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

60 zł/m²175 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro 175m2, piętro 2/3 z windą, ochota Szczęśliwice. Doskonały na kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe, punkt obsługi klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku 6 piętrowym z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. W budynku nowa elektryka, ogrzewanie i przewody gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

515 000 zł25 m² 20 935 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 400 zł36 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska Tel.: OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,6 m zlokalizowane przy ul. Grójeckiej 70 w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 800 zł34 m² 82,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Digital Broker prezentuje przestronne 1-pokojowe mieszkanie na wynajem, położone w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej 37. Kamienica utrzymana w dobrym stanie.