dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

51,43 zł/m²350 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy do wynajęcia komfortowy dom przystosowany do działalności biurowej. Z ogrodem tarasem i 12 miejscami parkingowymi. Dom został wykończony na siedzibę firmy-biura, jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy, przy ulicy Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku liczącym 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Ochota,Warszawa

2 590 000 zł115 m² 23 469 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, którego wartość według prognoz rynkowych wzrośnie o około 35 40% w ciągu najbliższych kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany na 6 piętrze w budynku z windą z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

218,16 zł/m²27 m² 5 934 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 615 000 zł91 m² 17 747,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nie każdy szuka ładnego mieszkania. Niektórzy szukają miejsca, które coś w nich uruchamia. Klimatu, którego nie da się dorobić meblami z katalogu. Adresu, który od razu buduje wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

185,44 zł/m²16 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz kawalerka z aneksem sypialnym, położona w spokojnej okolicy na ul. Białobrzeskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Dickensa. Dostępne od 1 czerwca br. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

1 070 000 zł71 m² 15 028 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ochocie Budynek z1978 r z windą Dwustronne północ-południe Do wprowadzenia lub wlasnej aranżacji Balkon 5 m Piwnica 5 m Mieszkanie sklada się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 039 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 38 m2 po generalnym remoncie (m.in. wymiana instalacji elektrycznej, internetowej, wodnej i telewizyjnej, pełna wymiana podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

790 000 zł46 m² 17 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

936 000 zł50 m² 18 720 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na Ochocie w bloku z 1974 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 przy ul. Mołdawskiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Pokoju Holu Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

12 000 zł112 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację lokalu pod Kancelarię w wyjątkowym miejscu Unikatowy budynek, a mianowicie Kamienica Stanisława Rostkowskiego jest idealnie reprezentatywnym miejscem pod luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

164,83 zł/m²18 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

1 020 000 zł54 m² 18 819,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ochota - Szczęśliwice | 2 Pokoje z Dużym Ogrodem i Garażem Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu zielonej Ochoty (szczęśliwice) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Rakowiec,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Warszawie przy ul, grójeckiej 47m2 między Dickensa a Korotyńskiego o wysokości 250 cm. Lokal posiada dwa pokoje , widną sporą kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

587 000 zł28 m² 20 964,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na Ochocie. Lokalizacja: w okolicy świetnie prosperującego wynajmu (studenci, pracownicy lotniska i biurowców na Mokotowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ochota,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

580 000 zł26 m² 22 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,6 m2 na Starej Ochocie. Gotowa pod wynajem. Blisko uczelni wyższych, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 116 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż odświeżone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , zlokalizowane na Warszawskim Rakowcu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stara Ochota,Warszawa

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż Z widokiem na panoramę warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: mieszkanie zaaranżowane jest jako biuro. Przystosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ochota,Warszawa

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

151,57 zł/m²26 m² 3 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 900 zł74 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z widokiem na Park Szczęśliwicki i jezioro. W cenie 2 miejsca parkingowe (1 w garażu podziemnym + 1 miejsce zewnętrzne). Rozkład: przedpokój, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 900 zł74 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mianowskiego

Stara Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 666,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

539 000 zł | Sprzedaż | 23,78 m2 | 1 pokój | Warszawa | Mianowskiego | Stara Ochota Przedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stara Ochota,Warszawa

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy na ostatnim piętrze Z widokiem na panorame warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: lokal znajduje się na ostatnim (16) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

9 900 zł125 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

5-pokojowy apartament na Ochocie, w pobliżu pięknego Parku Szczęśliwickiego. Parametry nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie o dwustronnym rozkładzie i powierzchni 125m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

544 900 zł36 m² 15 136,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow. 36m2 na IV piętrze w budynku z 1960r., ul. Sanocka. Jest do remontu. ale są nowe okna pcv. Dwa pokoje z oknami na zachód i z dużym balkonem, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona przy ul. Baleya 12 na warszawskiej Ochocie. -Nieruchomość- spokojna, zielona okolica z dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

61 zł/m²300 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

61 zł/m²130 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.