dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Nowodwory

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka - ul. Aluzyjna | osiedle Dąbrówka Wiślana VII Podstawowe informacje Powierzchnia: 50,2 m Liczba pokoi: 2 Piętro: wysoki parter / 7 Rok budowy: 2002 Budynek: blok z cegły, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 733,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko U nas! zadbane 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Nowodworska,Warszawa

985 000 zł73 m² 13 419,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta tylko U nas! urocze 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 73,40 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 671,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 499 000 zł (13 671,23 zł / m2) w tej cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym opis: dwustronne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Nowodworska,Warszawa

985 000 zł73 m² 13 419,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Nowodworska,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 791,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 31,93 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2017r., Białołęka Nowodwory. Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Anecin,Warszawa

643 000 zł42 m² 15 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2006 roku. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

1 145 000 zł72 m² 15 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,50 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

1 195 000 zł117 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pasłęcka

Nowodworska,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 360,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43,8 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2001 r., Białołęka Nowodwory. Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodwory,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 061,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż oferujemy komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 z tarasem 56m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

795 000 zł59 m² 13 383,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż niemalże 60 metrowe mieszkanie z 14 metrową loggią i obłędnym widokiem na Stolicę. Mieszkanie składa się Z: kuchni z salonem z wyjściem na 14 metrową loggię małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 671,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 529 250 zł (14 500 zł / m2) w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym opis: dwustronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodworska,Warszawa

2 400 zł50 m² 47,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, 2 garażami na spokojnym, zielonym i bezpiecznym osiedlu w Warszawie (dzielnica Białołęka). Teren osiedla jest monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodwory,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

English version below. Komfortowa kawalerka W bardzo dobrej cenie blisko pętli autobusowej! Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymalitów

Nowodwory,Warszawa

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie przy ul Grzymalitów 11. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów ; Poziom pierwszy 31 m2 - jedna przestrzeń. Salon , pokój z wnęką kuchenną. Poziom drugi ( antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

**2 pokoje z balkonem | winda | osiedle zamknięte** Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane przy ul. Odkrytej (tarchomin, warszawa). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Anecin,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 4. piętrze 8-piętrowego budynku z 2016 roku z windą, przy ul. Winorośli w Warszawie. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bardzo ładne, zadbane, dobrze doświetlone, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone w całodobowo chronionym apartamentowcu z 2016 roku, zlokalizowanym na Nowodworach, będących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

1 220 000 zł117 m² 10 397,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce - Winnica. Układ pomieszczeń: - przedpokój - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

878 000 zł60 m² 14 756 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, świetnie doświetlone, nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo zadbanym i całodobowo chronionym apartamentowcu z 2016 roku, zlokalizowanym na Nowodworach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Winnica,Warszawa

930 000 zł60 m² 15 448,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 60 m z prywatnym ogródkiem Białołęka, winnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przytulnego mieszkania o powierzchni 60 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pajdaka

Nowodwory,Warszawa

670 000 zł68 m² 9 896,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone przy ul. Antoniego Pajdaka. Lokal znajduje się na 7 piętrze budynku z windą i składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barei

Nowodworska,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, nowoczesne po generalnym remoncie z klimatyzacją! Położone na zamkniętym i chronionym osiedlu na Białołęce, w spokojnej i zielonej części Nowodworów, przy ul. Barei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 867,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,25 m z ogrodem o powierzchni 65,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poetów

Nowodworska,Warszawa

930 000 zł60 m² 15 448,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 60,20 m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2001 r., Białołęka Nowodwory. Gotowe do wprowadzenia się, z ogródkiem, idealne dla rodziny, lub dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Nowodwory,Warszawa

3 700 zł69 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 1995r. przy ul. Nowodworskiej, białołęka Nowodwory. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3450 zł + 1350 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowodwory,Warszawa

2 063 880 zł136 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 136,5m2, położone na parterze nowego apartamentowca. Mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem o powierzchni 289m2 oraz dwoma balkonami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowodwory,Warszawa

1 406 311 zł93 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93m2, położone na 2 piętrze nowego apartamentowca. Mieszkanie posiada prywatny taras na dachu oraz 2 balkony. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poetów

Nowodworska,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 780,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Białołęka Nowodwory - ul. Poetów > pętla tramwajowo-autobusowa Winnica 500 m > stacja metra Młociny 23 min komunikacją > przy osiedlu Żabka, sklep Biedronka 500 m od osiedla, ok 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

490 000 zł40 m² 12 373,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 39,6m2 znajdująca się na drugim piętrze budynku przy Odkrytej 46 na Nowodworach. Mieszkanie Centralną częścią mieszkania jest salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Nowodwory,Warszawa

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu - 4 pokoje Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

4 100 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 90 m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Strumykowej, białołęka Nowodwory. Świeżo po remoncie, idealne dla pracowników. Cena: 4 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Anecin,Warszawa

874 000 zł68 m² 12 866,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe, komfortowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 67,93 mkw. usytuowane na 2 piętrze, 6-piętrowego budynku z 2006 roku. Aktualne! aktualne! aktualne! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

879 000 zł60 m² 14 773 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Winnica,Warszawa

581 000 zł41 m² 14 171 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Inwestycja zlokalizowana jest przy.