dowolna

Nowe domy Warszawa

385 ogłoszeń

385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Ceny jak U dewelopera W otulinie lasu Kabackiego ulokowane zostało zaciszne osiedle dwudziestu sześciu domów w zabudowie bliźniaczej w tym czterech w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

909 000 zł195 m² 4 668,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

998 000 zł219 m² 4 561,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

929 000 zł211 m² 4 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

929 000 zł211 m² 4 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

998 000 zł219 m² 4 561,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:368 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

998 000 zł219 m² 4 561,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

909 000 zł203 m² 4 475,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

620 000 zł193 m² 3 212,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zakończenie inwestycji- wrzesień 2013 Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze o powierzchni 193m2 (z działką 351m2)-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 130 000 zł289 m² 7 370,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na szprzedaż W wilanowie-zawadach houses for sale in wilanow-zawady Bardzo ładny wolnostojący dom połózony w świetnej lokalizacji w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyczółkowa

Wilanów,Warszawa

1 800 000 zł255 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie house for sale in wilanów Piękny dom w zabudowie bliżniaczej na osiedlu w Warszawie -powsinie, oddalony od głównej ulicy, dojazd do posesji drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł277 m² 6 137,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom na sprzedaż w Starym Wilanowie Dom-segment środkowy położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej wyróżniający się ładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

18 000 zł400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia W wilanowie house for rent in wilanow Wolnostojący dom o klasycznej architekturze usytuowany na bardzo ładnej działce ze starodrzewem i nasadzeniami.Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł277 m² 6 137,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

1 950 000 zł277 m² 7 039,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom na sprzedaż w Starym Wilanowie Dom-segment skrajny położony w bardzo dobrej lokalizacji w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej wyróżniający się łądną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

580 000 zł118 m² 4 915,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Osiedle Olesin to projekt, który powstał w zaciszu malowniczej i spokojnej części zielonej Białołęki.To jedyne w swoim rodzaju miejsce gdzie cisza i spokój wynikające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzygłowska

Wawer,Warszawa

669 000 zł137 m² 4 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Kameralne osiedle dwunastu bliźniaków położone jest przy ul. Strzygłowskiej. Kwiatowa Polana to wyjątkowy projekt łączący ze sobą uroki życia wśród zieleni z możliwością szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 145 000 zł289 m² 7 422,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 350 000 zł380 m² 6 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż W wilanowie-zawadach house for sale in wilanow 0% prowizji od kupujacego przy zakupie tej nieruchomości Dom na sprzedaż w Wilanowie -zawadach położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

730 000 zł148 m² 4 939,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

595 000 zł118 m² 5 042,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

570 000 zł118 m² 4 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzygłowska

Wawer,Warszawa

669 000 zł138 m² 4 845,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

595 000 zł118 m² 5 042,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

580 000 zł118 m² 4 915,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Oferta bezpośrednia Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania i domy w stanie deweloperskim w nowej inwestycji na Warszawskiej Białołęce. Osiedle Wiśniowy Sad etap I , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

795 000 zł220 m² 3 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży segment skrajny ( 220m2) z 2012 roku w Wawrze przy ul.Cylichowskiej, umiejscowiony w sąsiedztwie urokliwych, zielonych terenów nadwiślańskich.Segment położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szuberta

Włochy,Warszawa

4 200 000 zł400 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły oferty: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Włochy - osiedle Włochy Nowe - urbanistycznie zaprojektowane wg koncepcji Miasta-Ogrodu St. Starzyńskiego. Zgodnie z ideą Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bartycka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 996 000 zł428 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:518 m²

Pierwsza linia bezpośrednio przy ulicy Bartyckiej nowoczesna bryła budynku, wnetrza zapewniające doskonałe oświetlenie i wygodę za mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzygłowska

Wawer,Warszawa

789 000 zł138 m² 5 714,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Twórcza

Białołęka,Warszawa

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na Białołęce Pow. bud. : 220 m Pow. działki : 1000 m - 6 pokoji - 2 garaże (jeden w budynku, drugi na zewnątrz - 25 m ) - 3 łazienki (2 prysznice, wanna) - balkon - 2 tarasy -.