Mieszkanie Warszawa

Nowodwory, Warszawa, mazowieckie

  • 2 900 zł
  • 40,30 m²
  • 71,96 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Banzarewi...

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Nowodwory, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 900 zł

40,30 m²

71,96 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 900 zł 40,30 m² 71,96 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 900 zł

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 900 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 900 zł / miesiąc
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 40,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
  • Opłaty uzupełniające: 440 zł, kaucja: 3 900 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Globfinanse, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 453320

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce w spokojnej części miasta, z dostępem do terenów zielonych oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską!