Apartament, ul. Sienna

Sienna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  • 5 500 zł
  • 50,30 m²
  • 109,34 zł/m²

Zdjęcie

Jan Małek

Skontaktuj się

Apartament, ul. Sienna

Sienna, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

5 500 zł

50,30 m²

109,34 zł/m²

Apartament, ul. Sienna

Zaktualizowane: 18 maja 2026

5 500 zł 50,30 m² 109,34 zł/m²

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 50,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ŚCISŁE CENTRUM WARSZAWY! Sienna 65 YAREAL! Podwyższony standard.

Apartament położony w ścisłym Centrum, w pobliżu cała paleta handlowo-usługowa, znakomita komunikacja. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na południowo-zachodnią stronę, na 6 piętrze z widokiem na miasto. Ochrona 24/7.

Składa się z:
salonu, otwartej kuchni, sypialni, łazienki z WC oraz przestronnego przedpokoju. (...)

Agent

Jan Małek

794 939...

794 939 899

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Małek

794 939...

794 939 899

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.