Apartament, ul. Puławska
Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
- 4 490 zł
- 48 m²
- 93,54 zł/m²
Robert Adamczak
Skontaktuj się
Apartament, ul. Puławska
Puławska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Puławska
Zaktualizowane: 18 maja 2026
4 490 zł 48 m² 93,54 zł/m²
7/10
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
7/10Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 490 zł / miesiąc
- Dostępne: czerwiec 2026
- Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/10
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX Polska, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 504/3992/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Oferta ekskluzywna
Wynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomości
Do wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255A
W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym
Idealne dla singla lub pary
ATUTY OFERTY
Bardzo starannie wykończone mieszkanie w jasnych kolorach
Kuchnia wyposażona w zmywarkę, lodówkę, płytę elektryczną, piekarnik i czajnik elektryczny
W łazience (...)
606 744...
606 744 988