Kawalerka, ul. Elekcyjna

Elekcyjna, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 489 000 zł
  • 28 m²
  • 17 464,29 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Miazga

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Elekcyjna

Elekcyjna, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

489 000 zł

28 m²

17 464,29 zł/m²

Kawalerka, ul. Elekcyjna

Zaktualizowane: 22 maja 2026

489 000 zł 28 m² 17 464,29 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1965
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1965

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 489 000 zł (17 464,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 28 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1965
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 4,50 m²
  • Czynsz: 520 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: AMA ESTATE, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 9

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią w Warszawie na Woli ul. Elekcyjna - pow. 28 m2, 3 piętro z 4, piwnica i balkon!

- przestronny salon z dużym oknem i wyjściem na balkon

- oddzielna kuchnia z oknem

- piwnica w cenie!

-kameralny 4 piętrowy budynek, tylko trzy mieszkania na piętrze

- budynek z lat 70'tych, klatki schodowe zadbane, wymienione wszystkie piony, budynek ocieplony, obecnie odnawiane balkony,