Mieszkanie, ul. Cieszyńska

Cieszyńska, Warszawa, mazowieckie

  • 895 000 zł
  • 56,65 m²
  • 15 798,76 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Kondej...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Cieszyńska

Cieszyńska, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2026

895 000 zł

56,65 m²

15 798,76 zł/m²

Mieszkanie, ul. Cieszyńska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

895 000 zł 56,65 m² 15 798,76 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 895 000 zł (15 798,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 56,65 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 750 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: eXp Poland Sp. z o.o., zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 319046

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie do remontu lub do zamieszkania, położone przy ulicy Cieszyńskiej 1a na Mokotowie. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze, zadbanego bloku z 1974 roku.
Budynek znajduje się w bezpiecznej okolicy, otoczone jest ekskluzywnymi Apartamentowcami. W pobliżu place zabaw, liczne punktu usługowe i restauracje. Galeria Mokotów w odległości 2,5 km.

Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 56,65 m2. (...)

Agent

Magdalena Kondeja

668 464...

668 464 888

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości