Apartament, ul. Bokserska
Bokserska, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
- 1 074 100 zł
- 51,73 m²
- 20 763,58 zł/m²
Bogumiła Kobyłka
Skontaktuj się
Apartament, ul. Bokserska
Bokserska, Ursynów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Apartament, ul. Bokserska
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 074 100 zł 51,73 m² 20 763,58 zł/m²
5/7
3
-
garaż wolnostojący
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
5/7Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 074 100 zł (20 763,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 51,73 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 20276 (blok w nowym budownictwie)
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 5/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 690 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 476757
Opis nieruchomości
Kompaktowe mieszkanie na styku Mokotowa i Ursynowa, ul. Bokserska to świetny wybór dla osób pracujących w korporacji, które cenią sobie klimat biznesowego Mokotowa.
Mieszkanie 3 pokojowe - 51.73 m2 + Balkon
(dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonem)
W OFERCIE PONAD 100 MIESZKAŃ W OKLICY - SPRAWDŹ MOJĄ OFERTĘ
ROZKŁAD:
- Pokój dzienny z aneksem kuchennym
- Sypialnia/gabinet
- Sypialnia
- (...)