Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Jana Kazimierza, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 1 630 000 zł
  • 74,20 m²
  • 21 967,65 zł/m²

Zdjęcie

Adam Pietraszek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Jana Kazimierza, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 630 000 zł

74,20 m²

21 967,65 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 630 000 zł 74,20 m² 21 967,65 zł/m²

Piętro:
1/6
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/6

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 630 000 zł (21 967,65 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 74,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: drewniane
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Fhs concept, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 909704

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy przestronny apartament położony na Woli przy ulicy ul. Jana Kazimierza.
To miejsce łączy dynamiczny rytm miasta z komfortem prywatnej przestrzeni do wypoczynku. Szukasz wyjątkowej nieruchomości w prestiżowym miejscu, to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i wysoki standard życia. (...)

Agent

Adam Pietraszek

600 394...

600 394 434

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adam Pietraszek

600 394...

600 394 434

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.