Mieszkanie, ul. Mozarta

Mozarta, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 4 600 zł
  • 60 m²
  • 76,67 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Bodys

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Mozarta

Mozarta, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2026

4 600 zł

60 m²

76,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Mozarta

Zaktualizowane: 16 maja 2026

4 600 zł 60 m² 76,67 zł/m²

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
6 000 zł

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

6 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 600 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 60 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 1 000 zł, kaucja: 6 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka, telewizor
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: LARES ESTATES, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 509223

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 59,8 m² | Mokotów - Metro Służew |

Na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Mozarta 10 w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji na warszawskim Mokotowie - zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Służew.

Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. (...)

Agent

Maciej Bodys

537 026...

537 026 140

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.