Apartament, ul. Grzybowska

Grzybowska, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 1 295 000 zł
  • 44 m²
  • 29 431,82 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Kwiatkowsk...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Grzybowska

Grzybowska, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 295 000 zł

44 m²

29 431,82 zł/m²

Apartament, ul. Grzybowska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 295 000 zł 44 m² 29 431,82 zł/m²

Piętro:
10/20
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

10/20

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 295 000 zł (29 431,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: aluminiowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 10/20
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowy apartament w Platinum Towers centrum Warszawy, balkon, wysoki standard

Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków apartamentowych w centrum Warszawy, oferując komfort życia w ścisłym centrum miasta. (...)

Agent

Paweł Kwiatkowski

576 011...

576 011 177

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

576 011...

576 011 177

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt