Mieszkanie, ul. Ostródzka
Ostródzka, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- 532 504 zł
- 41,44 m²
- 12 850 zł/m²
Sprzedaż Bezpośr...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Ostródzka
Ostródzka, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Ostródzka
Zaktualizowane: 15 maja 2026
532 504 zł 41,44 m² 12 850 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-29
Umów się i oglądaj swobodniej!
1/2
2
-
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
29 maja 2026
Umów się i oglądaj swobodniej!
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 532 504 zł (12 850 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 41,44 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Sprzedaży, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 2572
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Ostródzka, Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, łąka
- cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI ,
BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami
Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym!
Możliwość zakupu mieszkania na kredyt lub za gotówkę
Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie!
Możliwość zakupu mieszkania bez wkładu własnego