Apartament, ul. Narwik

Narwik, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

  • 1 150 000 zł
  • 52 m²
  • 22 115,38 zł/m²

Zdjęcie

Filip Zajdel

Skontaktuj się

Apartament, ul. Narwik

Narwik, Bemowo, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 150 000 zł

52 m²

22 115,38 zł/m²

Apartament, ul. Narwik

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 150 000 zł 52 m² 22 115,38 zł/m²

Piętro:
5/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2023
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

5/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2023

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (22 115,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/6, jednopoziomowe
  • Czynsz: 950 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: bez okna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Plus, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: N+633530

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy, jasny apartament 2-pokojowy o powierzchni 52 m² z imponującym tarasem 34 m² prawdziwy unikat w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, na zamkniętym osiedlu, w bardzo wysokim standardzie wykończenia. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane i wyposażone. (...)

Agent

Filip Zajdel

22 102 30...

22 102 30 35

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Filip Zajdel

22 102 30...

22 102 30 35

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.