Apartament, ul. Sarmacka
Sarmacka, Wilanów, Warszawa, mazowieckie
- 5 250 zł
- 76,28 m²
- 68,83 zł/m²
Sylwia Krajewska
Skontaktuj się
Apartament, ul. Sarmacka
Sarmacka, Wilanów, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Sarmacka
Zaktualizowane: 12 maja 2026
5 250 zł 76,28 m² 68,83 zł/m²
1/4
3
tak
bardzo dobry
6 750 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
6 750 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 250 zł / miesiąc
- Dostępne: kwiecień 2026
- Charakterystyka mieszkania: 76,28 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2008
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: 1 250 zł, kaucja: 6 750 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: bez okna
- Łazienka: wanna
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: EUROVILLA, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 919191
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
EUROVILLA prezentuje na wynajem przestronny, cichy i dobrze doświetlony trzypokojowy apartament o dogodnym układzie pomieszczeń, zlokalizowany w eleganckim budynku w Miasteczku Wilanów.
English version below.
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. W wszystkich pokojach znajduje się drewniana podłoga i wysokie drewniane okna. Kuchnia i łazienka są wyposażone w dobrej jakości sprzęt AGD i armaturę - Siemens, Libherr, Hansgrohe. (...)