Mieszkanie, ul. Wierna

Wierna, Targówek, Warszawa, mazowieckie

  • 567 490 zł
  • 36,97 m²
  • 15 350,01 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Lipka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wierna

Wierna, Targówek, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

567 490 zł

36,97 m²

15 350,01 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wierna

Zaktualizowane: 17 maja 2026

567 490 zł 36,97 m² 15 350,01 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 567 490 zł (15 350,01 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: wrzesień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 36,97 m² (36,72 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Czynsz: 50 zł
  • Kuchnia: bez okna
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36,97 m², położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na warszawskim Targówku. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i osób poszukujących bezpiecznej oraz perspektywicznej inwestycji pod wynajem. (...)

Agent

Rafał Lipka

570 691...

570 691 143

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Lipka

570 691...

570 691 143

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana