Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka, Warszawa, mazowieckie

  • 329 453 zł
  • 55,12 m²
  • 5 977,01 zł/m²

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
29 listopada 2017

329 453 zł

55,12 m²

5 977,01 zł/m²

Mieszkanie, Białołęka

Zaktualizowane: 29 listopada 2017

329 453 zł 55,12 m² 5 977,01 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2017
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2017

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 329 453 zł (5 977,01 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Forma własności: własność
  • Możliwa zamiana: NIE
  • Źródło: biuro nieruchomości: FRI Experts, zaktualizowane: 29.11.2017
  •   numer ogłoszenia: 825/4869/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Cena mieszkania: 329 453- PLN

Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera!
Mieszkanie w programie MDM - pomagamy w całym procesie kredytowym!

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,12 m2 z loggią 6,6 m2 - usytuowane na 1 piętrze w kameralnym budynku 2 piętrowym.
Osiedle składające się z kilku budynków o niskiej zabudowie w dużych odległościach od siebie. Okolica spokojna, w pobliżu las.
Do mieszkania należy doliczyć 27. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://warszawa.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie,na-sprzedaz/19454810.html