Mieszkanie Warszawa
Warszawa, mazowieckie
- 960 641 zł
- 69 m²
- 13 922,33 zł/m²
Joanna Lubińska
Skontaktuj się
Mieszkanie Warszawa
Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Warszawa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
960 641 zł 69 m² 13 922,33 zł/m²
1/5
4
2026
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/5Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 960 641 zł (13 922,33 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
- Dostępne: listopad 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 69 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 929911
Lokalizacja
- Adres: Ochota, Rakowiec, Warszawa, Ochota, mazowieckie
Opis nieruchomości
APARTAMENT 4-POKOJOWY 68,22 m2 + 2 BALKONY ( 7,19m2 i 4,96m2 ) )
DO ODBIORU JUŻ W TYM ROKU
PARKING PODZIEMNY W CENIE 20.000 ZŁ
UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA Z WCZEŚNIEJSZYCH ETAPÓW
Dostępne inne metraże, rozkłady i piętra mieszkań
Ochota/Włochy - obok WKD Raków
5 MINUT SPACEREM WKD
11 MINUT ŚRÓDMIEŚCIE
To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą (...)
530 704...
530 704 822