Apartament, ul. Limanowskiego

Limanowskiego, Sadyba, Warszawa, mazowieckie

  • 13 500 zł
  • 164 m²
  • 82,32 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Dziedzic

Skontaktuj się

Apartament, ul. Limanowskiego

Limanowskiego, Sadyba, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
2 kwietnia 2026

13 500 zł

164 m²

82,32 zł/m²

Apartament, ul. Limanowskiego

Zaktualizowane: 2 kwietnia 2026

13 500 zł 164 m² 82,32 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 13 500 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 164 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, trójstronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronny, jasny apartament z dwoma dużymi tarasami położony na małym zamkniętym osiedlu na Sadybie - w sąsiedztwie Centrum Handlowe Sadyba Best Mall, szkoła brytyjskai francuska.

Rozkład pomieszczeń:

> obszerny salon
> otwarta kuchnia z jadalnią,
> sypialnia z własną łazienką dostępna z salonu
> sypialnia główna z własną łazienką i szafami
> trzecia sypialnia,
> trzecia łazienka dostępna tym razem z korytarza. (...)

Agent

Urszula Dziedzic

516 146...

516 146 247

22 651 61 84

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości