Mieszkanie, ul. Krasiczyńska

Krasiczyńska, Bródno, Warszawa, mazowieckie

  • 3 400 zł
  • 38 m²
  • 89,47 zł/m²

Zdjęcie

Gabriel

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krasiczyńska

Krasiczyńska, Bródno, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

3 400 zł

38 m²

89,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krasiczyńska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

3 400 zł 38 m² 89,47 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
5/10
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 400 zł

Piętro:

5/10

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 400 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2000
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 400 zł / 1-krotność czynszu
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ogłoszenie udostępnione za zgodą właścicieli
2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu | 38 m² | Metro Kondratowicza | Targówek

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m² przy ul. Krasiczyńskiej 8 na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na 5. piętrze w zadbanym bloku z ochroną. Mieszkanie zostało odświeżone po poprzednich najemcach i jest gotowe do zamieszkania. (...)

Agent

Gabriel

733 444...

733 444 160

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości