Mieszkanie, ul. Antoniewska

Antoniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

  • 533 568 zł
  • 31,76 m²
  • 16 800 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Lipka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Antoniewska

Antoniewska, Mokotów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

533 568 zł

31,76 m²

16 800 zł/m²

Mieszkanie, ul. Antoniewska

Zaktualizowane: 17 maja 2026

533 568 zł 31,76 m² 16 800 zł/m²

Piętro:
4/6
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

4/6

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 533 568 zł (16 800 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 31,76 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/6, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 50 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI
BEZ PODATKU PCC 2%
Zakup bezpośrednio od dewelopera

Prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 31,76 m², położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na warszawskim Mokotowie. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i osób poszukujących bezpiecznej i perspektywicznej inwestycji pod wynajem. (...)

Agent

Rafał Lipka

570 691...

570 691 143

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał Lipka

570 691...

570 691 143

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została