dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

3 550 zł92 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, jasnego i przytulnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Oto 3-pokojowy apartament o powierzchni 91,7 m przy ul. Wiktorskiej 8, dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów w samym sercu Warszawy, przy ul. Hożej. Znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,10 m2 i wysokości 2,59 m w budynku z 2015 r. zlokalizowane na Żoliborzu ul. Rydygiera 13b. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kutnowska

Grochów,Warszawa

324 000 zł18 m² 17 950,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do remontu | ul. Kutnowska 12, grochów | 18,05 m | 2 piętro Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 18,05 m , położoną na 2 piętrze niskiego budynku z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w spokojnej części Warszawy, praga Południe. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 099 999 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - 2 pokoje z możliwością 3 | ul. Kopińska 30 | 310 cm wysokości! Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1939.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem ciche i odnowione mieszkanie na ostatnim piętrze (3 pokojowe mieszkanie przerobione na 2 pokoje, pow. 69 m2), w pełni wyposażone, przy samej stacji metro stokłosy (200 metrów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

2 060 zł25 m² 82,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Bemowie o powierzchni 25 mkw, składająca się z: - pokój - pokój - Kuchnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 956 600 zł65 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w inwestycji Chmielna duo, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic stolicy - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

1 350 000 zł78 m² 17 352,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 77,8 m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z cegły z 2002 r., Stara Ochota. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Mokotów,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Hamton Home ma zaszczyt przedstawić jasne, rozkładowe mieszkanie 60 m2 z dużą loggią ok. 8m2. Lokalizacja: skrzyżowanie ul. Światowida i ul. Ordonówny. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni około 70 m , usytuowane na 4. piętrze bloku z 2004 roku. Lokal składa się z : - wygodnego salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Bemowie o powierzchni 40 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

790 000 zł58 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję przytulne, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z czerwonej cegły (bez windy, ocieplony). Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 300 zł58 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 16 września 2025r. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego, na warszawskich Bielanach. W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursynów,Warszawa

930 000 zł66 m² 14 103,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

744 000 zł49 m² 15 060,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3 pokoje) przy ul. Wiartel. Skład mieszkania: salon 19m, oddzielna widna kuchnia z jadalnią 14m, sypialnia 11m, łazienka z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 732,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę zakupu bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w świetnej lokalizacji na Ochocie przy ulicy Mołdawskiej. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

4 996 zł79 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 79m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 1932r. przy ul. Grójeckiej, stara Ochota. Idealne dla pary lub małej rodziny. Cena: 4996 zł + 1004 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł65 m² 21 616,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania położonego w kamienicy z lat 50-tych przy Alei Wyzwolenia. Lokal znajduje się w budynku z cegły, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 650 000 zł89 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bez Prowizji od Kupującego! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m z dużym tarasem o powierzchni 14,3 m . Mieszkanie jest na Wilanowie, przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

5 900 zł116 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 5 pokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Ursynowa. W pobliżu ul. Ken i Płaskowickiej. Powierzchnia mieszkania to 116 m2, plus taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł81 m² 18 564,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wykończony w wysokim standardzie Apartament przy ulicy Cybernetyki to połączenie eleganckiego wnętrza z funkcjonalnym rozkładem. Dogodna lokalizacja oraz wygoda komunikacyjna to dodatkowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Bródno,Warszawa

1 290 000 zł76 m² 16 863 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania piękne, zadbane, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się na Targówku przy ulicy Głębockiej na nowym osiedlu Moderna z 2018 roku. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiktoryn

Stare Włochy,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w stylu loft/boho o powierzchni 37 m2, usytuowane w prestiżowym apartamentowcu na terenie zamkniętym z monitoringiem, recepcją i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

870 905 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3 pokojowe w kameralnej inwestycji - tylko 15 mieszkań. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut autem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 053 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Ochocie w fantastycznej lokalizacji! Mieszkanie: na powierzchni 49m2 znajdują się dwie oddzielne sypialnie z oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

683 000 zł42 m² 16 146,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 42,3 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2001 r. Mieszkanie w stanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościniec

Stara Miłosna,Warszawa

795 000 zł67 m² 11 865,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu strzeżonym z garażem i komórką lokatorską. Ciche, spokojne miejsce. Cena 795tys zł obejmuje mieszkanie, komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

1 010 027 zł64 m² 15 898,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - bezpłatnie i komfortowo. Skorzystaj z wakacyjnego rabatu na wykończenie wnętrza i otrzymaj kompleksowe wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe komfortowe mieszkanie położone przy ul. Batalionu ak Karpaty, o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze 4 piętrowego apartamentowca z windą w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 420 000 zł68 m² 20 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m położone jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskiej Woli, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wielbicieli Starego Mokotowa! - Idealne dla pary! - balkon! W Kamienicy, ciche, słoneczne, pośród Zieleni - Metro racławicka Do wynajęcia bardzo ciche i przestronne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

1 890 000 zł103 m² 18 374,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta z dbałością o szczegóły, z zastosowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 niezależne pokoje w odświeżonym mieszkaniu, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

9 500 zł118 m² 80,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Oferujemy Państwu bardzo interesujące mieszkanie 4 pokojowe 118 m na terenie osiedla Miasteczko Wilanów, zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym strzeżonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Sowińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,90 m , położone na 4. piętrze w budynku z lat 70. przy ul. Sowińskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 300 zł31 m² 106,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Wola I I Nowe I Ostroroga 21 I Nowe I Kawalerka Zamieszkaj w cudownej ciszy jaką daje to mieszkanie przy ul. Ostroroga 21 na Warszawskiej Woli. Nowe, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Praga-Południe Na sprzedaż spółdzielcze mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 37,5 m . Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

750 000 zł50 m² 14 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze bez windy. w kameralnej, przedwojennej kamienicy na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

759 000 zł64 m² 11 915,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta 0% - Świetnie rozplanowane, funkcjonalne, 4-pokojowe, mieszkanie po remoncie kuchni i łazienki na zielonym osiedlu Stegny. Mieszkanie ma powierzchnię 63,7 m2 i znajduje się przy ulicy.