dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 281 ogłoszeń

5 000 zł36,27 m² 137,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Apartamentowiec z 2009 r. z elegancką recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 932 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wyjątkowe połączenie miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł162,42 m² 107,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śrómieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie | 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

855 847 zł59,83 m² 14 304,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 59,83.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dla pierwszego najemcy. Komfortowy lokal, w pełni wyposażony i umeblowany. Większość mebli wykonana na zamówienie. Piękne drewniane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Astronautów - w praktyce zaledwie 2 minuty od Mokotowa, jednak w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie. Lokal znajduje się na drugim piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 261 000 zł39,61 m² 31 835,40 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego | Widok na panoramę Warszawy I Metro Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł72,50 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, trzypokojowe mieszkanie w sercu Woli jednej z najlepiej skomunikowanych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy. Lokal oferuje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł43,08 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł93,89 m² 17 573,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lazurowej /dzielnica Bemowo-inwestycja Metro Zachód. Mieszkanie będzie odebrane w październiku 2022. Stan deweloperski. Do mieszkania przynależą dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 4-pokojowy, ok. 110 m , Rezydencja Stanisława Augusta, praga, widok na park, garaż Mamy przyjemność przedstawić Państwu przestronny apartament na wynajem w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m , zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania: - pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł137,20 m² 61 953,35 zł/m²

 

Piętro:33/52

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Off-Market Real Estate Sale | Property Presentation During a Meeting Złota 44 is currently one of the most sought-after and exclusive real estate opportunities on the market. I am pleased to invite.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,64 m² 81,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,50 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw. w klimatycznej kamienicy z lat 50 na Starych Bielanach z łatwym dojazdem do metra. 2 ustawne pokoje w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł66,89 m² 44 700,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Centrum miasta, sąsiedztwo historycznych budynków, ponadczasowy styl nieruchomość na sprzedaż w Apartamentach przy Warzelni, w samym sercu Browarów Warszawskich. Apartamenty przy Warzelni to.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł87,60 m² 25 913,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja zielony żoliborz, osiedle z dobrą komunikacją, tramwaj, dedykowany autobus (nr.221), kolej podmiejska. Świetna infrastruktura, szkoły, sklepy, kawiarnie studio fitness, apteka wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł37,70 m² 18 169,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 37,7 m , położonego na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młynarskiej. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe, bądź mieszkalne, warszawa, ochota, stara Ochota, 80m2, 3pokoje, usytuowane na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy z roku 1932. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł88 m² 19 306,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Kluczowe cechy: wyjątkowy apartament z niezwykłym klimatem, frontowy, cichy, słoneczny, zaprojektowany z dbałością o detale, po gruntownym remoncie, balkon, piękny widok, wysokość (3,4.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł84 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul.Mokotowskiej - jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Nieruchomość Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35,90 m² 18 384,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, sielce. Popularna lokalizacja, mieszkanie idealne dla singla/singielki lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł79,60 m² 17 587,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie o powierzchni 79,6 m , składające się z 7 odrębnych pokoi, co czyni je idealnym pod.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze 7-piętrowego budynku z 2024 roku z windą. Lokal został wykończony pod klucz, w pełni umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34,48 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 09.00 do 17.00; - Przeznaczone dla singla lub pary; - Całkowity koszt wynajmu: 3.485,72 zł + miejsce postojowe + prąd; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25,50 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

K&s Partners oferuje na wynajem mieszkanie idealne dla singla lub pary Kompaktowa kawalerka o powierzchni 25,5 mkw. znajduje się w budynku położonym przy ul. Miedzyborskiej u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł94,30 m² 26 511,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Ogródek | Taras | Osiedle zamknięte | Klimatyzacja | Spokojna okolica | W pobliżu tereny zielone | Dobra komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł172 m² 14 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Agawy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 380 000 zł148,47 m² 29 500,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Apartament W przedwojennej kamienicy W śródmieściu południowym Trzy Sypialnie | Doskonała Lokalizacja - Metro Politechnika | W pobliżu Park Pole Mokotowskie i Łazienki |.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł49 m² 19 102,04 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 9/12 z windą, w budynku z 1974 r., Ochota Rakowiec. Wyremontowane, eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,11 m² 18 513,24 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Żoliborz Promyka/ 35,11 m/ 2 pokoje z kuchnią + piwnica /po remoncie blisko metro Plac Wilsona We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Mariusz Poręcki 2-pokojowe Mieszkanie I Osiedle Jerozolimskie I Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją mieszkania o powierzchni 44,4.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,47 m² 25 409,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Eng below Kameralne studio w samym sercu Warszawy - 27,47 m Prezentuję na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie typu studio, położone w doskonałej lokalizacji w centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia po kapitalnym remoncie rozkładowe, przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 z oddzielną kuchnią i garderobą, znajdujące się na 7 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł116,80 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Bellottiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł57,50 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszawa, ul. Gierymskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł45 m² 18 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na Pradze-Północ przy ul. Szwedzkiej 43. Nieruchomość jest idealna dla rodziny, pary a także pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł121,27 m² 11 049,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez dodatkowych opłat i prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku w przyszłym roku (III kwartał 2026). Nowoczesny segment skrajny z ogródkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,24 m² 16 933,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,24 m na warszawskim Mokotowie ul Bluszczańska 74. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze funkcjonalnego budynku na zamkniętym.