dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 750 zł52 m² 72,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja i osiedle Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Piekałkiewicza na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu z dużą ilością zieleni, strefami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

160 000 zł18 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

*Wyłącznie u nas* Szukasz lokalu w kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń ->lub pisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Szamoty,Warszawa

613 507 zł43 m² 14 428,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera nie współpracujemy z pośrednikami Nowe mieszkania w Warszawie odkryj ursus w pobliżu Factory! Nowy Ursus dzielnica obecnie z największym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł21 m² 25 181,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Dzień dobry! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, położonego w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście w Warszawie. To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł64 m² 12 968,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Warszawa Mokotów, stegny południowe - ul. Barcelońska 64 m2 | 4 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 2 m2 | piwnica | stan mieszkania: do remontu | piętro 4 | budynek z 1975 r. | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje metro bemowo Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Bemowa. Mieszkanie: mieszkanie położone przy ul. Lajosa Kossutha 2 oraz składa się z dwóch pokoi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł71 m² 16 208,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie położone przy ul. Jana III Sobieskiego 102 oraz składa się z trzech pokoi. Na dokładnie 70,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopickiego

Grochów,Warszawa

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje 62,55 m Praga-Południe pkp olszynka grochowska Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 62,55 m , zlokalizowane przy ulicy Józefa Chłopickiego 17/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

655 000 zł52 m² 12 579,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 52,07 m + Piwnica 3,04 m | 2 Pokoje | 4 Piętro | Bez Windy | Czynsz 750 zł | Własnościowe z kw Świetna Komunikacja | ch Promenada | Galeria Wiatraczna | Bazar Szembeka |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

597 000 zł41 m² 14 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

13 500 zł130 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W kameralnej kamienicy Idealne na kancelarię prawną lub gabinet terapii | Przestronny układ | Jasne wnętrza | Wysokie sufity (3,15 cm) | Kameralny budynek ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 55 m2 - eleganckie, klimatyczne, z duszą! - Apartament na Saskiej Kępie Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł87 m² 20 022,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Klasa premium. Na sprzedaż mieszkanie na os. Adria, wykończonej w najwyższym standardzie, z wykorzystaniem najwyższych jakości materiałów. Możliwość zakupienia 2 miejsc w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 300 zł27 m² 84,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 października Do wynajęcia piękna, świeżo odnowiona kawalerka (27m2), położona w cichej części Warszawskiego Śródmieścia. W pokoju znajduje się sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 247 080 zł77 m² 16 195,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

-> Rabat: 255tys zł -> Spytaj o pełną listę mieszkań w promocji! -> Gotowe 4pokoje +2 łazienki + Loggia nowe mieszkania W warszawie Brak prowizji i 2% podatku pcc nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

629 000 zł37 m² 17 139 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z dużą loggią - idealne na singla, pary lub inwestora. W skrócie: targówek, ul. Ponarska 9 Rok budynku 2016 r. Powierzchnia 36,70 m2 2 pokoje (w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Targówek,Warszawa

1 920 000 zł111 m² 17 280,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie zarezerwowane do 11.10.2025 Na sprzedaż przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 111,11 m , położone na osiedlu Moderna, na warszawskim Targówku tuż obok Lasu Bródnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

1 080 000 zł54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 i wysokości 2,65 m2 w budynku z 2015 r. deweloper develia S.A. przy ul. Fort Wola 12. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 300 zł38 m² 87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 790 000 zł74 m² 24 091,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie | 74,30 m2 I żoliborz I ul. Gwiaździsta | 1790 000zł. Link do spaceru wirtualnego: przedmiotem sprzedaży jest bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 74,30 m2 na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1964 roku. Okna od podwórka wiec jest cicho i klimatycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

3 700 zł44 m² 85,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! najem okazjonalny. Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe Z loggią i oddzielną, widną kuchnią w b. dobrej lokalizacji na Woli; ul. Sowińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Mokotów,Warszawa

425 000 zł21 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję kawalerkę z balkonem 21m2 na Pradze Północ w Warszawie. Parkiet dębowy w salonie. Stan do remontu. Budynek odnowiony. Zapraszam do prezentacji w dogodnym dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 11 sierpnia do wynajęcia wyjątkowe, odświeżone mieszkanie położone w ścisłym centrum stolicy, tuż przy Placu Zbawiciela. Lokal znajduje się na 3. piętrze 6-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Młynów,Warszawa

815 000 zł60 m² 13 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja do 12.09.2025 Digital Broker prezentuje przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem , położone przy ul. Wolskiej 44 na klimatycznym Młynowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na 8 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 52m2., składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni z dużą szafą - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

3 800 zł94 m² 40,34 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie 94,2 m - ul. Meissnera! Do wynajęcia oferujemy komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 550 zł45 m² 78,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym :) Do wynajęcia urządzony w stylu loft-owym 2 pokojowy apartament, o łącznej pow. 45m2 w kamienicy Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

536 000 zł31 m² 17 290,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka usytuowana na 8. piętrze w zadbanym, wyremontowanym budynku z 1975 roku zlokalizowana na Mokotowie-Stegny. Mieszkanie znajduje się przy cichej, zielonej ulicy Barcelońskiej, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 680 zł21 m² 127,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Nowoczesne Mieszkanie na Krzemienieckiej 10, bielany, warszawa Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

840 000 zł53 m² 15 849,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy wyjątkowe mieszkania na warszawskim Żoliborzu przy ul. Elbląskiej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 6 minut spacerem od Metra Wawrzyszew. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 umiejscowione na parterze w zadbanym 4-piętrowym bloku z 1968 roku. Dwustronne. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m2, balkon, piwnica. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz osobnej kuchni. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 zł97 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli, przy ul. Siennej 86. Mieszkanie: apartament z wyraźnym podziałem na dwie części: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Warszawa /mokotów / mozaika mokotów / cybernetyki 7h oferta indywidualna (bez prowizji) Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m2 w nowym budownictwie usytuowane na II piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia w prześwicie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łotewska

Saska Kępa,Warszawa

3 695 000 zł161 m² 22 950,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż słoneczny, 161 m2 segment położony na starej Saskiej Kępie wraz z działką o powierzchni 193 m2. Dom składa się Z: parter ( 64 m2) 30 metrowego salonu z wyjściem na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

998 000 zł31 m² 32 241,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 31m2 przy ul. Siedmiogrodzka 3. Genialna lokalizacja w Warszawie. W pobliżu znajdują się kawiarnie (m.in. Starbucks, nero), piekarnie, sklepy, restauracje oraz transport publiczny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij