dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 266 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

691 000 zł60 m² 11 516,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 9-piętrowym bloku z płyty z windą z 1985 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

694 955 zł43 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje Nowe Życie na Ursusie! Marzysz o idealnym połączeniu komfortu, nowoczesności i doskonałej lokalizacji? Poznaj - inwestycję stworzoną dla tych, którzy cenią miejski styl życia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

597 000 zł42 m² 14 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Krótko: przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach, 42 m , balkon, widok, gotowe do wprowadzenia Funkcjonalne mieszkanie w zielonej i doskonale skomunikowanej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronne i słoneczne mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Targówek. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji i komunikacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

539 000 zł37 m² 14 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam zadbane i przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Tarchominie. Bez barier architektonicznych. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, nie wymaga nakładów finansowych. Mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 434,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak pl, ua, ru, eng. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem w garażu - 47,46 m + 8 m balkon | Warszawa Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

987 139 zł66 m² 14 956,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 65,99m2 + duży ogród 53,97m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA SŁONECZNY OGRÓD Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 131 399 zł79 m² 14 321,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy + 2x balkon ( 8,49m2, 4,22m2 ) ostatnie mieszkania 4-pokojowe! parking podziemny teraz tylko 20.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT SPACEREM WKD 11 MINUT ŚRÓDMIEŚCIE To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Bielany,Warszawa

655 000 zł36 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam W dowolnym terminie Mieszkanie 2-u pokojowe z miejscem parkingowym na posesji obok stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i awf. Idealne na zamieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 990 zł51 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche i jasne mieszkanie z loggią i garażem - ul. Czerska, sielce (mokotów) Na wynajem wyjątkowo przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 50,83 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Koszyki,Warszawa

1 990 000 zł72 m² 27 638,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie w samym sercu warszawskiego Śródmieścia, dwa kroki od ul. Koszykowej. ul. Wilcza 55/63. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

610 000 zł39 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39 m z dużym potencjałem i w świetnej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy (biedronka, rossmann), bary, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 940 000 zł60 m² 32 479,50 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowy, 3-pokojowy apartament z 17-metrowym tarasem | Madison Apartments | Żoliborz | 60 m Nowoczesny, zupełnie nowy apartament, nigdy niezamieszkany, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 900 zł36 m² 162,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie (60 m ) w doskonałej lokalizacji przy ul. Ogrodowej, w sercu warszawskiej Woli. To propozycja, która łączy komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mokotów - Ksawerów, al. Wilanowska (przy skrzyżowaniu z ul. Modzelewskiego) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow.60 m2 na drugim piętrze w kamienicy na Pradze Północ. Umeblowane i wyposażone w niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

789 032 zł52 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W samym sercu Mokotowa jest miejsce, w którym od pierwszego kroku czujesz, że to może być Twój dom. Tu poranki pachną zielenią pobliskich parków, a wieczory przynoszą spokój, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

2 670 zł32 m² 83,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża kawalerka z balkonem i mp zlokalizowana w inwestycji przy ulicy Herbu Janina 4 w Warszawie. Nieruchomość: lokal o całkowitej powierzchni 32,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 191 081 zł60 m² 19 998 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzy pokoje Taras Ogródek Trzy metry wysokości ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż: 3 pokojowe wykończone w ponadprzeciętnym standardzie, komfortowe mieszkanie do mieszkania przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

809 900 zł57 m² 14 208,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania Warszawa, ursus Skorosze Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł63 m² 12 643,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,88 m , położone przy ul. Wasilkowskiego 12 w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 000 zł145 m² 33 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Centrum Warszawy | Ponadczasowa elegancja | Kameralna inwestycja Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament 145 m w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Rezydencja Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

657 500 zł47 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

948 000 zł73 m² 12 920,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składa się: salon z aneksem (21,22 m2) z wyjściem na balkon (3,78 m2), trzy niezależne sypialnie (10,30 m2),(10,06 m2),(11,85 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

568 500 zł32 m² 17 611,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat na miejsce postojowe zakup bezpośrednio od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

677 703 zł39 m² 17 377 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów Centrum,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Ferdynanda Magellana 8 na Ursynowie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z 1980 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kabaty,Warszawa

935 000 zł59 m² 15 966,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,56 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, w zielonej części Ursynowa, tuż.