dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

1 250 000 zł106 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

639 000 zł39 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Warszawa Wola. Wyjątkowe, ciepłe, przytulne a przede wszystkim zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji 2,5km do Centrum. - powierzchnia: 39 m , Wysokość 280cm Liczba pokoi: 1 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

945 000 zł58 m² 16 383,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

845 000 zł47 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 47 m na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w samym sercu dzielnicy Praga-Północ. Komfortowe połączenie we wszystkich kierunkach Warszawy, metro Dworzec Wileński w odległości 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 400 000 zł81 m² 17 326,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 na 4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Bielan / 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew / Balkon 6 m2 / Garderoba 5 m2 / Schowek 1,8 m2 / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

880 000 zł53 m² 16 510,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie 53,3 m z balkonem i widokiem na Pałac Kultury - Warszawa, ul. Twarda 54 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Najlepsza lokalizacja na tarchominie, ul. Myśliborska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88 mkw, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w bloku z 2003 roku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Młociny,Warszawa

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 49.2 m , położone na warszawskich Bielanach - w rejonie Młocin. To świetna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

11 500 zł195 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 195 m to idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących komfort, prywatność i doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

545 000 zł42 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

10 500 zł84 m² 124,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje szykowny, klimatyzowany apartament o powierzchni 81 m2. Mieszkanie jest bardzo starannie wykończone i w pełni wyposażone. W skład nieruchomości wchodzi m.in:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu małą, przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w samym centrum Warszawy, przy ul. Dzielnej. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wiktoryn

Stare Włochy,Warszawa

485 000 zł27 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca z całodobową ochroną oraz siłownią wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

3 200 zł38 m² 85,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje na wynajem efektowne i komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Pańskiej 65, na styku dynamicznie rozwijającej się Woli i prestiżowego Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

4 000 zł46 m² 87,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie | Aurora, ul. Wschodu Słońca 13, warszawa - Włochy Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gotarda

Służew,Warszawa

475 000 zł28 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 7. piętrze budynku z windą przy ul. Gotarda na warszawskim Mokotowie. To świetna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

825 000 zł44 m² 18 870,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,72 m2 na śródmiejskim Muranowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze z 8 w zadbanej kamienicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Trzypokojowe, narożne mieszkanie w niskim bloku z lat 70. po remoncie. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

1 550 000 zł61 m² 25 409,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa Oferta! Warto zobaczyć! Każdy chce zamieszkać w tym mieszkaniu. jedyne w swoim rodzaju, przepełnione światłem i może być Twoje. Wyobraź sobie poranną kawę na przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł70 m² 113,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie na biuro Śródmieście | Świetna lokalizacja | Na cichą działalność | Po generalnym remoncie | Klimatyzacja Dzięki prestiżowej lokalizacji, doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

2 800 zł30 m² 94,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Widna, przestronna, w pełni wyposażona kawalerka z balkonem na Woli, blisko Centrum! union Apartamenty - nowoczesny budynek z windą i ochroną. Jasny salon z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie w niskiej, przedwojennej kamienicy na warszawskiej Woli. Lokal po kapitalnym remoncie (łącznie z wymianą instalacji). Duży, pięknie doświetlony pokój (okna na całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w doskonałym miejscu ul. Chodeckiej , blok bezpośrednio przy parku Bródnowskim. Możliwość wynajęcia miejsca dla samochodu na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława

Fort Bema,Warszawa

581 000 zł31 m² 18 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku- warszawa, bemowo, ul. Księcia Bolesława. Ciche i zielone Osiedle Leśny. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewska

Stary Mokotów,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji- na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Bardzo dobra komunikacja- autobusy i tramwaje przy ul. Puławskiej w odległości 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentowane mieszkanie ma 62,80 m2, na które składa się: - salon ok. 18 m2 z balkonem ok. 5 m2, - dwie sypialnie 11,50 m2 oraz 9 m2, - widna, oddzielna otwarta kuchnia ok. 6 m2, - łazienka ok. 4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, w pełni umeblowane mieszkanie z przestronnym balkonem o ekspozycji południowej, wykończony w wysokim standardzie i w naturalnych przyjemnym dla oka kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

600 000 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Kolorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

565 000 zł27 m² 20 926 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się nieopodal Galerii Północnej przy ulicy Ceramicznej 32. Nieruchomość o powierzchni 27m2 mieści się w bloku z 2014 roku. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie na sprzedaż widok na park skaryszewski! tylko bezpośrednio Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m (IV p./ XI) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 900 zł55 m² 125,45 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyzowane mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

1 500 000 zł75 m² 20 123,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartament o wysokim standardzie z klimatyzacją i biokominkiem Na zamkniętym i chronionym osiedlu 3 minuty pieszo do stacji Metro Kabaty Dwa funkcjonalnie niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 292,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,9 m w jednej z najlepszych lokalizacji Ursynowa Kabatach, przy ul. Wąwozowej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We are English, spanish, ukrainian and Russian speaking agents. Opis nieruchomości Komfortowe, 2 pokojowe ( oddzielna kuchnia) mieszkanie, położone w budynku z windą, przy ul. Kazimierza Wyki 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł148 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 148 m2 ul. Grzybowska, centrum Warszawy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament klasy premium, zlokalizowany w samym sercu Warszawy przy ul. Grzybowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Stegny,Warszawa

829 000 zł62 m² 13 285,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na dolnym Mokotowie. Ustawne 62m2 - salon z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, oddzielna wc. Dobra komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

979 000 zł60 m² 16 453,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

2 sypialnie z oddzielnym wc Sady Żoliborskie piwnica 6m Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Elbląskiej w Sadach Żoliborskich (warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

1 249 000 zł64 m² 19 364,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania na w Warszawie? To 3-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie! Gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane na pograniczu Mokotowa i Wilanowa! Ustawne 3 pokoje, idealne dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij