dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

724 000 zł55 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe * Umów się na spotkanie * Niska zabudowa * Piękny widok Zarezerwuj chwilę na wspólny, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji położone przy ul. Wałowej, idealne jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 58 m2 po remoncie do zamieszkania lub wynajęcia zaraz po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 480 000 zł62 m² 23 844,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i małym balkonem na Ochocie na czwartym piętrze bez windy. Mieszkanie po odświeżeniu gotowe do wprowadzenia. Wokół niska zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Choszczówka,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2015 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Budynek ogrodzony, posiada monitoring wizyjny, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

435 000 zł23 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy - na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 454,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche | sppokojna okolica | Dobra komunikacja | Mokotów | Mordor Wyobraź sobie sobotni poranek. Budzi Cię delikatne, przefiltrowane przez zieleń za oknem światło, a nie dźwięk ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

915 000 zł72 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Sprzedam mieszkanie 72m2, 3 pokoje Warszawa, białołęka ul. Fletniowa 37 Wnętrze dla osób ceniących i zauważających piękno w detalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 położone przy ul Narwik 18 na Bemowie. Mieszkanie w budynku z 2019 roku, składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończony i funkcjonalny apartament w prestiżowej Rezydencji Fryderyk z recepcją i całodobową ochroną. Płożony na cichej i zielonej uliczce Mokotowa blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

750 000 zł36 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku z 1964 roku. Lokal po generalnym remoncie z widokiem na zieleń (ekspozycja wschodnia). Blok bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Osiedle mozaika mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

728 000 zł48 m² 15 262 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

2 449 000 zł125 m² 19 592 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szybka sprzedaż! Zamieszkaj tuż przy ścisłym centrum Warszawy. Oferuję do sprzedaży duże, ustawne 4 pokoje, z dwiema pełnowymiarowymi łazienkami i garderobą. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goworowska

Bródno,Warszawa

398 000 zł31 m² 13 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka 31 m | Parter z widokiem na zieleń | Atrakcyjna cena Opis nieruchomości Na sprzedaż kawalerka o powierzchni ok. 31 m , położona na parterze w budynku mieszkalnym. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 48m2 na III piętrze w budynku przy ul. Przybylskiego na warszawskim Ursynowie w okolicach sggw. Dostępne od 1 stycznia! Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażony, duży, przestronny dwupokojowy apartament przy ul. Wojska Polskiego 29a na warszawskim Żoliborzu. Nie pobieramy prowizji od najemcy. Świetnie zlokalizowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 286,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Wola ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce, tuż nad malowniczym brzegiem Kanału Żerańskiego, przy ulicy Starowiślnej 7. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

685 000 zł38 m² 18 026,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie 2-u pokojowe (w księdze 37,5 m2) z loggią Lokalizacja tej nieruchomości to jej ogromny atut. Położona w prestiżowej okolicy, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sielce,Warszawa

2 490 000 zł118 m² 21 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe i bardzo jasne mieszkanie przy ul. Powsińskiej, w apartamentowcu z ochroną 24/7, monitoringiem i portiernią. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mirów,Warszawa

739 000 zł44 m² 16 795,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia zachwycają świeżością, wygodą i gotowością do życia. Takie właśnie jest to starannie wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Wola,Warszawa

607 955 zł30 m² 20 191,10 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa, wola, ul Ordona Ceny od: 607 955 zł Powierzchnie : od 30 m2 do 132,89 m2 Termin oddania: IV kwartał 2027r. Osiedle i okolica - drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 839,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na Mokotowie tuż obok Sadyba Best Mall! To doskonała oferta dla miłośników Mokotowa, którzy jednocześnie poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 435 000 zł85 m² 28 526,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie Z charakterem W kamienicy przy placu konstytucji Klimatyzacja | Oryginalna stolarka | Wysokie sufity | Miejsce postojowe | Przestronne wnętrze z piwnicą ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 760 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

775 000 zł37 m² 20 945,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,90 m , położone na IX piętrze budynku mieszkalnego z windą, przy Al. Jerozolimskich 131, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie 45 m , Bielany, ul. Klaudyny Oferuję na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 14-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nie szukaj dalej - to jest to! Mieszkanie, w aktualnym układzie studia z wnęką na sypialni które może stać się dwupokojowym mieszkaniem. Ma w sobie światło, spokój i ten rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 44,4 m , w pełni przygotowane do zamieszkania. Znajduje się w świetnie skomunikowanej części Białołęki, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

1 599 000 zł110 m² 14 494,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 599 000 zł + 50 000 zł garaż I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

825 000 zł45 m² 18 329,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

749 000 zł44 m² 17 022,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli - tuż obok parku Edwarda Szymańskiego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 897,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 350 zł42 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia eleganckie 2 pokojowe mieszkanie (salon z aneksem plus sypialnia) o powierzchni ok. 42 m2 położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

777 000 zł35 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Żoliborzu Dziennikarskim pośród starych willi, o powierzchni 35 m2. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 741 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 4. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy, położonej na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów. Lokal.