dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 340 zł33 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 897,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

695 000 zł51 m² 13 561 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje / 51,25m2 powierzchni użytkowej / balkon / oddzielna kuchnia/ schowek/ komórka lokatorska ***2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Petofiego** Mieszkanie znajduje się na 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 635,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 53,5m2, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Stefana Żeromskiego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 142 980 zł64 m² 17 917,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 50 m2, balkon, garaż+komórka - Jasne, ciche, przytulne - Blisko sggw - ursynów - ul. Belgradzka - al. Ken - Metro stokłosy Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, kompaktowe mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ochota,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

479 000 zł28 m² 16 866,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bełskiej. Osiedle zamknięte i chronione, zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł47 m² 14 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 546,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne mieszkanie z potencjałem | Stary Mokotów, ul. Stefana Batorego 37 Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 14. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 400 000 zł70 m² 19 943 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 3 pokojowe funkcjonlane mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Bardzo dobra lokalizacja na Miasteczku Wilanów, blisko al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ciche z oknami na patio. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na ostatniej kondygnacji (3. piętro) budynku przy ul. Płużnickiej w Warszawie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

880 000 zł63 m² 13 968,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie funkcjonalności i biznesowego potencjału. Takie jest to mieszkanie - nowoczesne, przemyślane i stworzone z myślą o inwestorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sędziowska

Filtry,Warszawa

770 000 zł27 m² 28 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis nieruchomości Kawalerka o powierzchni 27 m w kamienicy z 1939 roku, z eleganckim wejściem, klatką schodową i małym ogródkiem dostępnym dla mieszkańców. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

350 000 zł20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,44 m , położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Ursusie. To doskonała propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

880 000 zł40 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,97 m z tarasem 15,47 m , położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Urokliwe mieszkanie o powierzchni 68 m w zadbanej i klimatycznej kamienicy na 3 piętrze przy ul. W.A. Boboli 2 na Górnym Mokotowie - idealne miejsce dla tych, którzy cenią prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie 28 m w kamienicy z 1930 r. - ursus, ul. Władysława Jagiełły Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł104 m² 26 044,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stary Mokotów, bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na park w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie: bardzo ładne! Zaprojektowane przez architekta, dobrze doświetlone z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 710 zł39 m² 68,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, jasna kawalerka | 2 balkony | Wola - ul. Wolska Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana na warszawskiej Woli, przy ul. Wolskiej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

1 119 900 zł70 m² 15 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem - idealne dla wymagających Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania (70 m ) na prestiżowym Mokotów (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 270 zł47 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście / Plac Grzybowski Nowoczesne 2 pokoje z balkonem, 100 m od Metra Świętokrzyska Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem w samym sercu Warszawy przy ul. Królewskiej 47,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 42 m2 + taras 22 m2 + balkon 7 m2 + miejsce w garażu podziemnym + miejsce postojowe zewnętrzne Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym - 18 m2 + hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedpole

Włochy,Warszawa

905 000 zł51 m² 17 641,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskich Włochach, w pełni umeblowane. Budynek posiada windę. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

943 000 zł56 m² 16 991 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Warszawa - Włochy, ul. Pola Karolińskie / Chrościckiego > 55,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > dwa balkony ok 4 m2 > miejsce parkingowe w garażu z komórką lokatorską (płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 123,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego. Mieszkanie składa się z: -trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 438,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie O powierzchni 61 M2, w ścisłym centrum warszawy przy ul. Wareckiej, pomiędzy nowym światem A ul.ŚWIĘTOKRZYSKĄ, BLISKO STACJI METRA. Śródmieście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 170 000 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64 m w Ursusie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

639 000 zł39 m² 16 301 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39,2m2 zlokalizowane na Pradze Północ w bliskiej okolicy metra Dworzec Wileński. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - przestronnego pokoju z - półotwartej kuchni - łazienki - przedpokoju Z okna widok na panormamę miasta i korony drzew Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z windą z 2013 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 792,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na zielonych Jelonkach - idealne dla singla, pary lub młodej rodziny! W 2018 roku, podczas zmiany aranżacji mieszkania,.