dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł31 m² 95,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia kawalerka 31m2 przy ulicy Kłobuckiej 6C. Mieszkanie jest przytulne, ciche, wyposażone. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż prowadzę bezpośrednio, dlatego uprzejmie proszę biura i agencje nieruchomości o nienawiązywanie kontaktu w sprawie pośrednictwa. Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie, 2 pokoje, w centrum (ul. Krochmalna 2), klimatyzacja, po kapitalnym remoncie, , nowe meble, nowe agd, 28,5m2, 2 pok. Jasne, ciepłe. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, 2-pokojowy apartament usytuowany na III piętrze zadbanego i dobrze utrzymanego budynku z przestronną windą. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Wiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 400 000 zł83 m² 16 867,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż ul. Okopowa 33, warszawa Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,59 m , położone przy ul. Okopowej 33 w Warszawie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Obiekt zapewnia całodobową ochronę, co podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

2 750 zł48 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Mam przyjemność zaoferować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, na osiedlu Ebejot przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

570 000 zł50 m² 11 332 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,3 m2, położone zaledwie 3 minuty spacerem od stacji Metro Trocka na warszawskim Targówku. Świetna lokalizacja i układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dygata

Powązki,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Żoliborz Artystyczny - Na wynajem okazjonalny nowoczesne, w pełni wyposażone, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,90 m plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobrze urządzony, położony w świetnej lokalizacji apartament tuż obok centrum handlowego klif. Wnętrza wykończono materiałami wysokiej jakości. Stonowane kolory mebli w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 786,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł92 m² 12 566,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Kwiatkowskiego 4 mieszczące się na dziewiątym, ostatnim piętrze budynku z 1985 roku. Na powierzchni 91,51 m2 znajdują się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 390 zł80 m² 117,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

589 000 zł33 m² 18 084,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyposażona jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,57 m , położona w doskonałej lokalizacji na warszawskim Muranowie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

779 000 zł47 m² 16 574 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dostępne od zaraz! Na sprzedaż jasne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z dwoma miejscami w garażu podziemnym, znajdujące się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 140 000 zł56 m² 20 357,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu z osobną kuchnią. Salon ok 20 m2 z dużą loggią, panoramicznym widokiem na Warszawski Manhattan, sypialnia ok 12 m2, kuchnia ok 10 m2 z 2 oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 550 zł42 m² 107,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandalfa

Mokotów,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15.12.25 luksusowy apartament na Mokotowie ul. Konstruktorska z dużym balkonem. Całkowicie umeblowany i wyposażony. Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkową kawalerkę na przepięknej Saskiej Kępie (ul. Zwycięzców 6), z osobną widną kuchnią, balkonem oraz miejscem parkingowym, na terenie osiedle. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

1 830 zł26 m² 70,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Żuromińskiej 16 w Warszawie, w pobliżu kanału Bródnowskiego i st. metra Kondratowicza. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 500 000 zł135 m² 18 487 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, 4 pokojowy Apartament, zlokalizowany w kameralnej inwestycji na Zawadach. Niewątpliwymi jego atutami są funkcjonalny rozkład, wysokie, liczne okna dające dużo naturalnego światła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warecka

Powiśle,Warszawa

799 000 zł30 m² 26 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,93 m , położona na parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1952 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego Śródmieścia-Nowy Świat przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego i w pełni wyposażonego 2-pokojowego mieszkania, położonego blisko planowanej stacji Metra Chrzanów na Bemowie To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 746,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,2 m , położone na Osiedlu Saska przy ul. Bora-Komorowskiego 56. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Terespolska

Kamionek,Warszawa

1 105 000 zł69 m² 15 977,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

EN full English version below contact us anytime! Szukasz mieszkania 4-pokojowego na Pradze Południe- na Kamionku, z dobrą komunikacją i szybkim dostępem do centrum? To mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Makolągwy na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość: na powierzchnię około 43 m2 składa się salon, oddzielmy pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw., zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2006 roku przy ul. Orzyckiej 6 na Mokotowie. Mieszkanie idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

5 200 zł67 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mile widziani obcokrajowcy! Do wynajmu elegancki, komfortowy 3-pokojowy apartament położony w nowym, strzeżonym kompleksie przy ul. Kierbedzia/róg Bobrowieckiej, na Dolnym Mokotowie (sielce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

895 000 zł65 m² 13 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pielgrzymów

Rembertów,Warszawa

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem kawalerkę o metrażu 26 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Rembertów przy ul. Pielgrzymów 33. Znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Henryków,Warszawa

510 000 zł27 m² 18 889 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się nieopodal Galerii Północnej przy ulicy Ceramicznej 37. Nieruchomość o powierzchni 27m2 mieści się w bloku z 2014 roku. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dęblińska

Praga-Południe,Warszawa

1 076 000 zł72 m² 14 988,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z imponującym tarasem na Pradze-Południe. Mieszkanie Miejsce dla osób ceniących przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Stare Włochy,Warszawa

999 000 zł103 m² 9 699,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy poziom ma swoją funkcję. Na dole życie rodzinne, spotkania z bliskimi, wspólne gotowanie i rozmowy do późna. Na górze prywatna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 050 000 zł46 m² 22 732,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Warszawie - w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne i świetnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie 57 m2 na zadbanym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór 19b. Idealna propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ochota, świetny punkt komunikacyjny, sprawdź to ogłoszenie, warto! Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m , zlokalizowane w Warszawie ul. Grójecka 47/51 Dobra inwestycja, ulokuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Muranowie niedaleko metra. Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu zielonego Muranowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

535 083 zł37 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja Kontakt : Białołęka ul. Berensona ***ok.12min. do stacji metra *** mieszkanie 2 pokojowe/ Piętro 2 W cenie od 535 083,00pln Nasza kameralna inwestycja realizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przepiękny apartament 3 pokojowy 80 m2 z dużym tarasem z którego widok rozprześciera się na Park Skaryszewski w nowo powstałej rezydencji Stanisława Augusta, która jest ikoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

4 994 680 zł113 m² 44 200,70 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Brief: waliców 11 | Mennica Residence | Warszawa. Apartament o powierzchni 113 m , 3 sypialnie, 3 łazienki, toaleta gościnna, taras, 2 miejsca w garażu podziemnym. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio - do wynajęcia 2 pokojowe nowoczesne mieszkanie przy ul. Obozowej 20 [wola Libre] w Warszawie. Dostępne od zaraz Direct - for rent 2 room modern.