dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

8 960 860 zł145 m² 62 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament z pięknym widokiem na zieleń i Park Kazimierzowskiego w unikalnej lokalizacji przy ulicy Dynasy na warszawskim Powiślu. Piękny kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Skorosze,Warszawa

955 000 zł64 m² 15 039,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe na Skoroszach o powierzchni 63.5m na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, ul. Modlińska 56b, 44 m , garaż Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

795 849 zł51 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Zapraszamy do kontaktu - odpowiadamy szybko. W ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych inwestycjach. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

1 995 000 zł95 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wnętrze prowadzi dzień w dobrym rytmie: część dzienna płynnie łączy salon z kuchnią i całoroczną, przeszkloną loggią; część prywatna daje spokój i porządek (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m przy ul. Przasnyskiej na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Białołęka / 2 pokoje - 40 m2 / Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Elsnerów,Warszawa

2 850 zł50 m² 57,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i miejscem postojowym | 49,8 m | Os. Wilno Oferuję do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania z dwoma pięknymi ogrodami oddalonego 15 minut spacerem od Galerii Młociny oraz stacji I linii metra- młociny. Zalety: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 404,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,49 m2 z dużym balkonem 6,75 m2 w stanie deweloperskim. Na dachu budynku znajduje się wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Opis nieruchomości i pomieszczeń: apartament podzielony jest na strefę dzienna i prywatną. W części dziennej znajduje się: - przestronny hol wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesny, trzypokojowy apartament na Muranowie w budynku z 2021 roku. Parametry nieruchomości Trzypokojowy apartament o powierzchni 90 metrów kwadratowych znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach Na powierzchnię mieszkania składa się: - przestronny pokój dzienny, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 898 000 zł56 m² 33 990 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy, wykończony w wysokim standardzie trzypokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 7 z 8 pięter z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

665 000 zł40 m² 16 754,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,69 m , położone na 1. piętrze w 2-piętrowym bloku z 2001 roku przy ul. Dywizjonu 303, warszawa Bemowo. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

565 000 zł32 m² 17 902,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starych Bielanach. Ulica Podczaszyńskiego pomiędzy ulicami Cegłowską a ulicą Barcicką. Okolica małych, spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

839 000 zł57 m² 14 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje 57 m Saska Kępa Piękna i zielona okolic a Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 56,7 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Lizbońskiej 2 (saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 100 zł70 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe budownictwo 2019r.! wysoki standard! 2 balkony! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 55 m , położone na 1 piętrze budynku na Saskiej Kępie przy ul. Egipskiej. Mieszkanie idealne dla pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolkowska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł58 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na Bemowie o powierzchni 58 m2. Mieszkanie położone 300m od stacji Metro Bemowo Ratusz, blisko sklepu Lidl. 3 niezależne pokoje oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

829 000 zł71 m² 11 676,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem | 71 m | balkon | garaż | winda | Białołęka - ul. Książkowa Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Wola,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Do sprzedaży 62,40 mkw - 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie w super komunikacji obok Alei Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie może być tez świetnym produktem inwestycyjnym - w mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

920 000 zł63 m² 14 603,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje mieszkanie położone przy ul. Polinezyjskiej na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Stara Ochota,Warszawa

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2018 r. przy ul. Niemcewicza, stara Ochota. Nowoczesne, z systemem Smart Home, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Górny Mokotów,Warszawa

1 352 000 zł52 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Odkryj swój nowy adres na prestiżowym Górnym Mokotowie! Prezentujemy przepiękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na ostatnim, 4. piętrze eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 57m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2024 roku, przy ul. Lazurowej, bemowo Chrzanów. Idealne dla rodziny lub pary. Tylko dla osób niepalących. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława

Fort Bema,Warszawa

5 300 zł104 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Do wynajęcia od zaraz- dwustronny apartament z dwoma balkonami, bezpośrednio przy parku Fort Bema. Pożądana lokalizacja. Mieszkanie po remoncie- świeżo malowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 345,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 44.60 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -Kuchnia 6,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

699 000 zł54 m² 12 825,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 54,5 m , położone przy ul. Suwalskiej na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

920 000 zł74 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe (obecnie 6 pokoi) mieszkanie na Ursynowie, pomiędzy stacjami metra Stokłosy i Ursynów. Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 73,90m2 zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 259 413 zł78 m² 16 082,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż 3-pokojowy, dwustronny apartament o powierzchni 78.31 m , zlokalizowany na 2. piętrze. Lokal charakteryzuje się wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku. Lokal jest bardzo jasny dzięki dwustronnej ekspozycji (południe i zachód). Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na warszawskiej Białołęce. Lokal składa się z 2 pokoi, widnej kuchni w formie aneksu oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

1 030 000 zł63 m² 16 437,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe przy ulicy Biskupiej 8 w kameralnej inwestycji Villa Regalo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 51 m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Mokotów przy ul. Wałbrzyskiej, blisko Metra Służew. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i przytulne mieszkanie przy al. Ken to propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, w dobrze skomunikowanym miejscu, a jednocześnie mieć pod ręką wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela wykończone mieszkanie z fakturą vat (kupujący zwolniony z opłaty 2%). Klucze do odbioru już w kwietniu 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 4. piętrze 8-piętrowego budynku z 2016 roku z windą, przy ul. Winorośli w Warszawie. Układ mieszkania: salon.