dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

745 000 zł44 m² 17 048,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Ursynowie! Oferty tego typu pojawiają się naprawdę rzadko, dlatego warto zwrócić uwagę na tę nieruchomość. Jeżeli marzysz o przestronnym, dobrze doświetlonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 742,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Forma | Dom Development | Praga Południe Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Motorowej na Pradze Południe, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Warszawa

3 750 zł41 m² 91,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne mieszkanie na rynku W cichej uliczce Umeblowane i w pełni wyposażone | Widok na Wisłę | Piwnica | Po remoncie | Rynek Starego Miasta ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość zaprojektowana pod czujnym okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów | ul. Łukowa 3 | 61 m | Balkon | Piękny widok na panoramę Warszawy Lokal dostępny od 2 marca. Do wynajęcia komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

625 000 zł36 m² 17 605,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Ładna kawalerka z możliwością adaptacji na salon z aneksem kuchennym i sypialnię! Szukasz przytulnego lokum w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wyjątkowego, w pełni umeblowanego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu Dobra 54, usytuowanym w jednym z najbardziej pożądanych miejsc na mapie Warszawy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

4 490 000 zł140 m² 32 048,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 618,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Polinezyjskiej 1. Mieszkanie położone na parterze, dwa wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje z oddzielną kuchnią | Do remontu | Od zaraz | Duży balkon | Przestronne | Parkowanie Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe, z dużym balkonem, zlokalizowane w inwestycji w Miasteczku Wilanów przy ul. Zdrowej. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Rodowicza Anody

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł70 m² 19 344 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale Stan idealny Budynek z 2017 r cegła Ekspozycja południowa taras 24 m 10 min na pieszo metro Stokłosy Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 699 000 zł106 m² 15 953 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowe 5 pokojowe mieszkanie blisko parku w sercu zielonych Kabat. Nieruchomość o powierzchni całkowitej - 110.8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

899 000 zł62 m² 14 469,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62.13 m , położone przy ul. Puławskiej 27, w przedwojennej kamienicy z lat 1933 1938, na 4. (ostatnim) piętrze budynku wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kędzierskiego

Bemowo Lotnisko,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 46m2, piętro 10/10 z windą, w budynku z 1981r. przy ul. Apoloniusza Kędzierskiego, bemowo Lotnisko. Idealne dla singla/singielki, pary, niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 458,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie- wola- ul. Krochmalna Oferta na zasadach wyłączności Cena: 790 000 pln ( Cena do negocjacji) Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieaktualne, nieaktualnenieaktualne, nieaktualnenieaktualne, nieaktualnenieaktualne, nieaktualnenieaktualne, nieaktualnenieaktualne, nieaktualnenieaktualne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

635 000 zł48 m² 13 092,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe, 48,5 m , Warszawa, ul. Andersena 5, 4. piętro, winda Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2, zlokalizowane przy ul. Andersena 5 w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

519 000 zł31 m² 16 741,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które idealnie wpisują się w rytm miejskiego życia - funkcjonalne, jasne i gotowe do zamieszkania lub inwestycji. Taką propozycją jest mieszkanie o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

1 754 624 zł59 m² 29 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wesoła,Warszawa

499 900 zł36 m² 13 886,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Raków,Warszawa

669 000 zł54 m² 12 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa- ochota- al. Krakowska Cena: 669 000 pln (cena do negocjacji) Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Służew,Warszawa

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest w inwestycji moko Ronson Development wybudowanej w 2016 roku i położonej przy ul. Magazynowej. Pomiędzy budynkami inwestycji znajduje się zielony dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 559,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jasne, nowoczesne mieszkanie - idealne dla jednej osoby lub pary ceniącej prostotę i funkcjonalność. Dwupokojowe, w pełni wyposażone, w idealnie cichej lokalizacji na pograniczu Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku, położonym na Saskiej Kępie, przy Al. Stanów Zjednoczonych 26. Obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

973 298 zł56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle Bliska Wola - 3 pokoje (56m2) z tarasem i ogródkiem o pow. 48m2! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,26 m , położone na parterze 7-piętrowego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone 6 minut pieszo od metra Bródno. Profesjonalne zdjęcia już wkrótce. Funkcjonalny układ z oddzielną sypialnią, salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

13 000 zł138 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal na drugim piętrze wykończony w podwyższonym standardzie. Cztery pokoje z garażem podziemnym. W budynku jest winda. Świetne miejsce na Saskiej Kępie. Na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie. Meble mogą być na życzenie klienta. Dwa pokoje w tym jeden otwarty na kuchnię. Na podłodze deska, łazienka glazura, nie ma wanny (prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

13 000 zł138 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

7 200 zł90 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3 pok - nowy lokal idealny na mieszkanie, z własnym garażem. ( częściowo umeblowany - istnieje możliwość na życzenie najemcy do meblowanie ) Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł98 m² 101,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oto prezentujemy Państwu unikatowy apartament zarówno ze względu na lokalizację, jak i kamienicę. Apartament znajduje się w secesyjnej kamienicy z 1911 r, ( róg Mokotowska - Piękna ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł116 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja na przeciwko Arkadii. Mieszkanie częściowo umeblowane. Bardzo wysoki standard. 2 miejsca garażowe w cenie , 3 łazienki , pralnia. Najchętniej na biuro Prezentowane przez Bracia.