dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

977 362 zł72 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Zapraszamy do kontaktu - odpowiadamy szybko. W ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych inwestycjach. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

920 000 zł48 m² 19 323,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,61 m , usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2012 roku, zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Stare Miasto,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w prestiżowej części miasta - Stare Miasto, przy ul. Wałowej. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 oddzielne pokoje balkon Sady Żoliborskie Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone w zielonej części Sadów Żoliborskich w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe 27 m2 na 9 piętrze z piękną panoramą na Warszawę. Salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia z lodówką i zmywarką. Łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

3 900 zł47 m² 83,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Lokal jest usytuowany na 4 piętrze, w budynku oddanym do użytkowania w 2025 r. Na jego powierzchnię 46,5 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 885,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie trzy-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 76,6m2, które znajduje się w pięknej i zielonej okolicy Warszawy, na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Stary Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł104 m² 24 597,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stary Mokotów, bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na park w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie: bardzo ładne! Zaprojektowane przez architekta, dobrze doświetlone z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 390 000 zł104 m² 22 980,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Stary Żoliborz | Apartamenty Stary Żoliborz | Hanki Czaki. Apartament o powierzchni 104m2, 2 sypialnie, 2 łazienki, duży salon z aneksem kuchennym i 1 miejsce w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

687 000 zł45 m² 15 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa o pow. całkowitej 45 m . Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z lat 60., z ekspozycją na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

362 000 zł23 m² 15 912,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 22,75 m , zlokalizowane na Szczęśliwicach. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu doskonale rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

850 000 zł35 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu w kamienicy z windą. W skład lokalu wchodzą: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 36,42 m2, wykończone w wysokim standardzie według projektu pracowni architektonicznej. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

5 500 zł62 m² 88,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i przytulne mieszkanie trzypokojowe w cichym miejscu. W najbliższej okolicy sklepy, restauracje oraz usługi. Lokalizacja dobrze skomunikowana, do dyspozycji mamy autobus oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialną nieruchomość na Warszawskiej Ochocie znajdująca się na Ul. Kopińskiej. Kamienica po rewitalizacji, odnowiona elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części miasta idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze po swojemu. Lokal nieumeblowany, najemcy z własnymi meblami mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

3 049 000 zł155 m² 19 633 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

9 900 zł104 m² 95,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament na Starej Saskiej Kępie zielona, cicha okolica Budynek: apartament znajduje się na 1. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1935 roku, wpisanej do gminnej ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie na Starej Saskiej Kępie - ul. Waszyngtona / Lipska Polecamy Państwa uwadze wyjątkowe mieszkanie z duszą - usytuowane na 2 piętrze w kameralnej dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

1 539 000 zł67 m² 22 970,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na najwyższym - 11. piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

6 100 zł89 m² 68,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) mieszkanie nr 10 na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament z klimatyzacją. Apartament jest dwupokojowy znajdujący się na 3 piętrze w nowym 7 piętrowym apartamentu od 2022r ta ma 31,69 m2+ balkon o powierzchni 3.54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence( jest recepcja , sala fitness,do koszykowki,sala biznesowa).Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 375 770 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 125,07 m2 kosztuje 11 tys. zł/1m2, (1375770 zł) a ogródek kosztuje dodatkowo 187605 zł. Lokal jest na parterze z bez barierowym wyjściem na ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na warszawskich Bielanach przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 409 612 zł85 m² 16 658,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie przy ul. Bokserskiej na 2. piętrze. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł29 m² 97,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 28,74 m , położona w doskonale skomunikowanej części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 389 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 50,03 m2 położone przy ul. Bukowińskiej przy stacji I linii metra "metro Wilanowska" Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest funkcjonalny lokal położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy, przy ul. Płosa 3 na osiedlu Nowy Targówek W okolicy pełna infrastruktura sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 612,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.15 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

799 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 53,31 m2 I Warszawa I Mokotów ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w spokojnej części Mokotowa przy ul. Wiktorskiej 84. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z miastem. Do stacji metra Racławicka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m2 z miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bartyckiej. W skład apartamentu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Anecin,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2006 roku. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

3 100 zł48 m² 63,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja, 8 km do centrum Warszawy. Bardzo dobra komunikacja (wiele linii autobusowych, stacje pkp i skm). Okolica bardzo cicha, spokojna, dużo zieleni. Blisko tereny rekreacyjne, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszkowców

Wawer,Warszawa

749 000 zł58 m² 12 867,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje/ salon z wyjściem na balkon od strony południowo-zachodniej/ klimatyzacja/ orientacja drustronna/ parking za szlabanem tylko dla mieszkańców/ budynek po pełnej modernizacji dzień otwarty 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak