dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

587 111 zł38 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru harmonogram 20/80 W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł44 m² 14 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Warszawie przy ul.Egejskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje 17 i 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, które od pierwszej chwili robi efekt wow i sprawia, że chcesz zostać na dłużej - ta kawalerka zdecydowanie ma w sobie to coś. Jasna, klimatyczna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 19,5 m położone przy ul. Czerniakowskiej 48 w Warszawie (mokotów). Nieruchomość: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

930 000 zł43 m² 21 779,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w standardzie premium o powierzchni 42,7 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Mokotowa tuż naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Dolny Mokotów,Warszawa

2 270 000 zł95 m² 23 887,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna definicja miejskiego komfortu. Przedstawiamy inwestycję, która rzuca wyzwanie tradycyjnemu budownictwu wielkomiejskiemu. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 300 000 zł153 m² 21 629,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament W najładniejszej części miasteczka wilanów Ostoja Wilanów | 4 sypialnie | 3 balkony | 2 miejsca parkingowe | Widok na zieleń | Własna ładowarka do samochodów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 300 zł66 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie W kamienicy Z windą Nieumeblowane | Wysokie sufity | Zachowana oryginalna podłoga | Duża możliwość aranżacyjna | Zagwarantowane naziemne miejsce postojowe | Cicha okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 840 zł48 m² 59,79 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ul. Sokołowskiej na warszawskiej Woli, tuż przy stacji metra M2 Młynów". Nieruchomość ma 47,5 mkw, lokal jest umeblowany, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Rakowiec,Warszawa

539 900 zł36 m² 14 997,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Doskonała inwestycja pod wynajem dla studentów medycyny. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku położone na Ochocie Rakowiec przy ul. Sanockiej. Miejsce wyjątkowo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

895 000 zł71 m² 12 659,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Prezentuję przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy spokojnej, osiedlowej uliczce Miklaszewskiego. To świetne mieszkanie dla dużej rodziny. Sprawdzi się również jako rentowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nakielska

Ulrychów,Warszawa

4 000 zł43 m² 92,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43,4 m2, piętro 7/8 z windą w budynku z 2019r., przy ul. Nakielskiej, wola Ulrychów. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie. Kamienica z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Targówek,Warszawa

1 040 000 zł62 m² 16 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwustronne mieszkanie położone na parterze pięciopiętrowego budynku wzniesionego w 2016 roku. Cztery osobne pokoje, kuchnia w hallu, łazienka, toaleta, taras o powierzchni ponad 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu przytulnej kawalerki położnej w Ursusie przy ul. Drzymały 16. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Bardzo funkcjonalna przestrzeń. Blok znajduje się w otulinie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 970 000 zł76 m² 26 078,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ostatni, szósty etap wielokrotnie nagradzanego osiedla. W każdym z budynków tylko 10 doskonale zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarchomin,Warszawa

840 000 zł62 m² 13 478,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,32 m2 znajdujące się na Tarchominie przy ul. Majolikowej. > salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, wc, przedpokój, bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek apartamentowy usytuowany na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla z 2006 roku. Mieszkanie funkcjonalne i wygodne. Starannie wykończone. Apartament posiada 2 pokoje, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł40 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy i piękny apartament o powierzchni 40,0 m2 usytuowany na 3 piętrze w 8-pietrowym budynku z 2020 r. na Browarach Warszawskich przy ul. Krochmalnej. Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowy Sad

Brzeziny,Warszawa

961 000 zł74 m² 12 986,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu niedaleko metra Bliska Białołęka, warszawa Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m z dużym narożnym balkonem (8,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Imielin,Warszawa

4 300 zł74 m² 58,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 74 m2, piętro 5/8, 2006r., przy ulicy Alternatywy, Ursynów Imielin. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4300 zł + 1100 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

820 000 zł69 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Poznaj miejsce, które daje rodzinie prawdziwy komfort i bezpieczeństwo na co dzień. To przestrzeń, w której liczy się wygoda, twój spokój i funkcjonalny układ tak, żeby każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

900 000 zł67 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Północ Komunikacja: - przystanek autobusowy "szwedzka" - 3' pieszo, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 881 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: jasne, przestronne mieszkanie 1-pokojowe ok. 40 m tuż przy Metrze Ursynów. Oferujemy do sprzedaży ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska | tel. Oferta wynajmu mieszkania - warszawa ochota, ul. Włodarzewska Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie przeszło generalny remont 2 lata temu i zachwyca unikalnym połączeniem klasycznego charakteru z nowoczesnym wykończeniem zaprojektowanym przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniewska

Siekierki,Warszawa

521 900 zł28 m² 18 639,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

System płatności 20/80 (zapłać teraz 20% tj. 104 380 zł, a resztę przy odbiorze, możliwość zakupu na kredyt) Odbiór budynku: III kwartał 2026 Wysokie pomieszczenia: aż 320 cm! (tylko na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu ulica Śródziemnomorska oddane w 2020r, 45 m2 dwupokojowe z aneksem kuchennym z tarasem 12m2 i ogródkiem 45 , garaż podziemny. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 11 na warszawskim Żeraniu. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 11/12 z windą, w budynku z 1979r. przy ul. Marii Dąbrowskiej, bielany Chomiczówka. Idealne dla rodziny lub pary. Grzeczne zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł29 m² 29 021 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

We speak pł, ua, ru, eng Numer oferty: 680336 Nowoczesne 2 pokoje po remoncie | Balkon | Klimatyzacja | Chmielna | Centrum Na sprzedaż klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 935,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną oraz trójstronną ekspozycją, bardzo dobrze doświetlone o powierzchni 61,70 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł29 m² 23 267,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,44 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie przy ulicy Wilczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł68 m² 24 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z osobną, otwartą kuchnią, w kamienicy na Powiślu. Jest to mieszkanie z duszą. Duże okna, wysokie na ponad 3 m. sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurtyki

Mokotów,Warszawa

3 600 zł37 m² 97,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia nowe, piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 przy ulicy Fabryki "tewa" na warszawskim Mokotowie. Jest to oferta idealna dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij