dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

587 000 zł28 m² 20 964,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na Ochocie. Lokalizacja: w okolicy świetnie prosperującego wynajmu (studenci, pracownicy lotniska i biurowców na Mokotowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza 66 o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z balkonem + świetny układ | Praga-Południe | duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania w Warszawie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

1 263 669 zł85 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter/12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2011 roku przy ul. Strumykowej w Warszawie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ciche dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Zakrzewskiej 10 na Dolnym Mokotowie w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 35,71 m2. Piętro 1 z 4. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

5 700 000 zł192 m² 29 673,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Sokratesa, bielany Wawrzyszew. Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Fort Bema,Warszawa

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam przytulne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem. Położone jest w spokojnej okolicy, w pobliżu terenów zielonych Fortu Bema, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

4 900 zł73 m² 66,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,3 m , położone w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza, przy ul. Żeromskiego 17, zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ochota,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

6 300 zł60 m² 105 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem | Nowoczesny, stylowy, 3-pokojowy apartament w sercu Warszawy. W kilku słowach: - róg ulicy Wroniej i Al. Solidarności 163, - 1 piętro w nowoczesnym, 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł121 m² 32 975,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oaza światła, komfortu i stylu - 121 m świeżo wykończonej, perfekcyjnie zaprojektowanej przez Jonatan's Studio przestrzeni. Wyjątkowa powierzchnia 121 m z ponadprzeciętną, 3-metrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 846 000 zł88 m² 20 953,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Dwustronne, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ulicy Dzikiej w Warszawie o powierzchni całkowitej 88,1 m2 z dużym balkonem 13 m2. Wysokie mieszkanie - 3 m. Miszkinie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

537 000 zł37 m² 14 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa I białołęka I 2 pokoje I 537 000 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł89 m² 89,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Miasteczka Wilanów. Nieruchomość wykończona w podwyższonym standardzie. Mamy tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 550 zł29 m² 87,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio na Bemowie ul. Szeligowska 35 o powierzchni 29 m2, znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu zamkniętym. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja z uwagi na doskonałą komunikację: stacja metra (5 minut pieszo), przystanki tramwajów i autobusów ale też sklepy, bary, restauracje, tereny zielone, parki (15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 950 zł28 m² 105,81 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem dwupoziomową kawalerkę z antresolą, zlokalizowaną na warszawskiej Woli. -Adres: warszawa Wola, ul. Żelazna 16, -Powierzchnia: 27,88 mkw, -Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł66 m² 16 603,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 66,25 m2 na Bemowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Stare Miasto,Warszawa

2 150 000 zł110 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zrewitalizowana Kamienica Artystyczny Klimat Trzy poziomy Mieszkanie w sercu Starego Miasta Duża ilość miejsc parkingowych przy budynku Cena ofertowa: 2 150 000 zł Zachęcam do przejścia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwisarska

Gocławek,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wygodne i eleganckie mieszkanie na Gocławku. Część dzienna to duży salon (24 m2) z wyjściem na taras i do ogródka. Kuchnia w aneksie, z pełnym wyposażeniem w agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł75 m² 101,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne biuro o pow. 75 m2 w kamienicy centrum miasta. Wyjątkowe biuro dla firm, które cenią prestiż, ciszę i gotowość do pracy od pierwszego dnia. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Mokotów, ul. Piwarskiego 1 Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Piwarskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Bukowińskiej 22a - zaledwie 2 minuty pieszo od metra Wilanowska. Budynek z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 449 000 zł70 m² 20 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Posąg 7 Panien 9 w warszawskim Ursusie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25m2 - świetna komunikacja - blisko obu linii metra, położone na 2 piętrze w budynku z windą, na rogu ulicy Siennej i Miedzianej. Rondo Daszyńskiego znajduje się 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Nowodworska,Warszawa

1 390 000 zł87 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy apartament o powierzchni 87,4 m z przestronnym balkonem 13 m , położony na kameralnym i eleganckim osiedlu w dzielnicy Białołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

423 567 zł41 m² 10 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

580 000 zł26 m² 22 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,6 m2 na Starej Ochocie. Gotowa pod wynajem. Blisko uczelni wyższych, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 37m2, piętro 8/9 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, mokotów, ksawerów. Idealne dla singla/singielki lub pary, studentom, osobom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Stylowa kawalerka 36 m z widokiem na Park Kępa Potocka | 2 piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

640 934 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

8 000 zł84 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 84 m2, położony na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij