dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raginisa

Bemowo,Warszawa

980 000 zł84 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zielona, zaciszna i przepiękna lokalizacja. 4 pokoje 84 m. 2 z miejscem parkingowym przy parku Górczewska. Mieszkanie dwustronne, ciche i dobrze doświetlone. 4 osobne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 411 000 zł122 m² 19 816 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Apartamenty wyróżnia jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbałość o środowisko naturalne poświadczona certyfikacją breeam a przede wszystkim rozwiązania projektowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł45 m² 14 589 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 45,24M2, 2 pokoje, mokotów, ul. Zygmunta modzelewskiego (warszawa, mokotów, modzelewskiego) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

1 133 220 zł94 m² 12 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to wielorodzinny, 7- kondygnacyjny budynek z 89 mieszkaniami i garażem podziemnym. Jego bryła została przełamana uskokami, które wzbogacają formę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

390 000 zł35 m² 11 080 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2 pokojowy apartament o powierzchni 35,17 m2 z balkonem, który znajduje się na piętrze 2 z 5. Budynek oddany do użytkowania w 2020roku, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

530 000 zł39 m² 13 731 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 38,6M2,Bemowo, powstańców Śląskich Warszawa, (warszawa, bemowo) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, niezależna kuchnia, łazienka z prysznicem, korytarz z zabudowaną szafą Balkon, piwnica, wspólne pomieszczenie z miejscem na rower Wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 509 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera!bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Białołęka na Tarchominie, która stanowi doskonały przykład nowoczesnej architektury mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 232 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, ostatnie piętro, 55m2, balkon, 2 pokoje, 2 garaże, komórka, 100m do komunikacji miejskiej. Ekspozycja południowo-zachodnia. Słoneczne mieszkanie na bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

715 747 zł54 m² 13 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera!bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, która od lat znajduje się w czołówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

866 700 zł63 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w topowej lokalizacji! Nieruchomość składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, holu i łazienki z wanną. Mieszkanie jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie 47m2 Służew nad dolinką przy ulicy Mozarta Mieszkanie komfortowe i bardzo funkcjonalne i zawiera: - pokój / salon z rozkładaną kanapą - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

680 000 zł56 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jasne 3-pok. mieszkanie 56 m2, ulokowane na 7 piętrze 10 piętrowego budynku na Sadach Żoliborskich. Budynek z 1970 r. (rama H) całkowicie wyremontowany i po termomodernizacji, dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

849 999 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę komfortowego mieszkania dla dużej rodziny, z widną kuchnią, miejscem w garażu podziemnym oraz komórką lokatorką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 590 000 zł82 m² 19 273 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Stańczyka Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 82,47 m2, którą składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 3 pokoje - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

765 000 zł51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament z dużym balkonem do zamieszania od zaraz w sercu nowego Wilanowa. Świetnie zlokalizowany | Bardzo jasny | Klimatyzowany | Duży balkon | miejsce postojowe w hali garażowej |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

625 000 zł68 m² 9 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 3 pok. mieszkanie położone na partnerze trzypiętrowego budynku. Budynek wybudowany przez solidnego dewelopera dom development w 2009 r. na zielonej Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

465 000 zł37 m² 12 456,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia widna, łazienka z wanną. Lokal w stanie dobrym, wysoki (2,9), widny, cichy z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie w Centrum Warszawy, 5 minut od stacji metra Ratusz Arsenał mieszkanie : po remoncie. Dobrze doświetlone (duże okna skierowane na południe) i ciche z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł66 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie po remoncie w pobliżu Pól Mokotowskich. Mieszkanie mieści się w apartamentowcu z 2018r, na zamkniętym terenie, ma 66m2 i składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwinowska

Pyry,Warszawa

790 000 zł87 m² 9 080,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronne 3 pokojowe zlokalizowane na kameralnym osiedlu mieszkanie na Warszawskim Ursynowie (pyry). Nieruchomość znajduję się na kameralnym zamkniętym i strzeżonym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament w cichej kameralnej okolicy nieopodal Lasu Kabackiego i Parku Kultury w Powsinie. Nieruchomość Apartament posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

408 000 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 34 m2, 1 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, dużym balkonem (prawie 7m2) i miejscem w garażu podziemnym. Możliwość łatwego przerobienia na 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

860 000 zł51 m² 17 003 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 50,58m2 z balkonem 4m2, który usytuowany jest na I piętrze z 6. Mieszkanie urządzone w bardzo dobrym standardzie wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

911 100 zł56 m² 16 140 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem ponad 16 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł34 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy, jeszcze nigdy nie wynajmowany apartament o pow. 34 m2 usytuowany na 3 piętrze w eleganckim apartamentowcu z 2021 r. w centrum Warszawy. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

539 000 zł45 m² 11 914,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,23 m2 w świetnie skomunikowanej części Żoliborza - Sady Żoliborskie. Blok zlokalizowany jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Górny Mokotów,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 533,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Górnym Mokotowie, zlokalizowane w pobliżu stacji metra Wierzbno, dwustronne z balkonem, położone na pierwszym piętrze w 4. piętrowym budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł56 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie przy metrze Dworzec Gdański: ul. Pokorna 2. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 56m2 znajduje się na 6 piętrze. Składa się z przedpokoju, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

915 000 zł68 m² 13 456 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (68 m2), położone na 5 piętrze przy ul. Zadumanej na Ochocie w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Budynek powstał w 2004 roku na zamkniętym monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym mieszkaniu z pięknym widokiem? A może myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? Powodów dlaczego czytasz akurat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

451 606 zł32 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja realizowania w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi Południe, niespełna 500 m od planowanej stacji metra Mińska. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 387,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 na pograniczu Wawra i Pragi Południe. W bliskiej okolicy pkp gocławek. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze, bloku z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

518 000 zł43 m² 12 046,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie niedaleko Galerii Mokotów ,2 pokoje ,kuchnia , wc, łazienka ,balkon. Blok z lat 70. Lokal po generalnym remoncie pod panelami dębowy parkiet. Dostępna jest także piwnica. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

920 000 zł72 m² 12 778 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ciekawe, ustawne 3-pok. mieszkanie o powierzchni 72 m2 usytuowane na 3 piętrze 8 piętrowego budynku na pograniczu Bemowa, woli, żoliborzu. Lokalizacja mieszkania przeznaczona dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

818 181 zł58 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.38 położone w 4 piętrowym budynku na 2 piętrze przy ulicy Batalionów Chłopskich na warszawskim Chrzanowie tuż koło planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

489 300 zł36 m² 13 614 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to jasne, inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł43 m² 19 953,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mam te przyjemność zaprezentować Państwu to wyjątkowe, zdecydowanie nietuzinkowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy, na samym środku ulicy Francuskiej, z oknami od imponującego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: komfortowe mieszkanie położone przy ul. Bruna, dosłownie 500 m od stacji metra Pole Mokotowskie. Tuż obok znajduje się park Pole Mokotowskie, czyli doskonałe miejsce do rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

887 000 zł62 m² 14 306,50 zł/m²

 

Piętro:4/4