dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 753 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie o metrażu 49,4 mkw znajdujące się w kamienicy przy ul. Linneusza (osiedle Praga II). Lokalizacja: mieszkania znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

543 048 zł41 m² 13 158,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMPAKTOWE MIESZKANIE NA MOKOTOWIE - 41,27 m2 - SALON Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ul. Grabowskiej. Mieszkanie jest 2-stronne. Pokój o pow. 22m, osobno widna kuchnia, balkon, łazienka z wc, przedpokój. Jest ładny parkiet. Blisko jest do metra Płocka oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

455 000 zł30 m² 15 192 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Praga Północ, bardzo dobra lokalizacja, przy stacji metra Warszawa Wileńska. Okolica z pełną infrastrukturą, mnóstwo klimatycznych knajpek, zoo warszawskie, galeria Handlowa Wileńska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

395 000 zł31 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży nowocześnie umeblowane mieszkanie 2-pokojowe na Stegnach. Grunt uregulowany, można brać kredyt. Mieszkanie słoneczne, bardzo ciche idealne dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

964 206 zł84 m² 11 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 PRESTIŻOWE MIESZKANIE NA MOKOTOWIE - - SALON - 21,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

366 685 zł34 m² 10 778,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa kawalerka o pow. 34 m2 z przepięknym ogródkiem o pow. 25m2! Unikat, idealna cena, kameralna inwestycja i .do kawalerki dostępny jest duży i słoneczny ogródek!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

739 000 zł57 m² 12 964,90 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 57m2 na parterze w wieżowcu przy parku Kępa Potocka. Mieszkanie remontem generalnym zostało dostosowane na potrzeby wynajmu i obecnie jest to mieszkanie składające się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brechta

Nowa Praga,Warszawa

398 000 zł32 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Nowa lepsza cena! Mieszkanie blisko metra Wileńska! W ofercie sprzedaży fenomenalnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 32m2, znajdująca się na Warszawskiej Pradze Północ. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Targówku. Blisko plac zabaw dla dzieci z dużym parkiem bródnowskim. Na dole galeria Renova. Dojazd do centrum komunikacją miejską zajmuje ok 30 min. Blisko do Atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Położone jest na pierwszym piętrze wyposażonego w windę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

366 000 zł21 m² 17 429 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Doskonała lokata kapitału Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem! Lokal znajduje się u zbiegu ulic Ordona, kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia. Doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Beretów

Rembertów,Warszawa

769 000 zł77 m² 9 983,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Jeśli poszukujesz dużego mieszkania z widokiem na zieleń w spokojnej okolicy to ta propozycja jest idealna dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle skąpane w zieleni przy ul. Czerwonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

446 595 zł41 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W wesołej na pow. 40m2 znajdziesz 2 przestronne pokoje + wydzielony aneks w salonie, sporą łazienkę, miejsce na szafy i.12m2 balkonu! Wszystko na 4, ostatnim piętrze inwestycji! W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz cichego 2 pokojowego, jasnego oraz funkcjonalnego Apartamentu wykończonego z materiałów najwyższej jakości w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

2 300 zł31 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z widną kuchnią na ostatnim 4 piętrze budynku, przy ul. Ludwiki, warszawa, wola. Super lokum dla młodych, studiujących lub pracujących młodych osób. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie jest do generalnego remontu. Cała nowa instalacja elektryczna trzyżyłowa miedziana. W mieszkaniu brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Michała Paca, w Warszawie. Mieszkanie dla dwóch sympatycznych studentów, osób pracujących. Bez zwierząt. Wymagana umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

479 515 zł33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa, bardzo ustawna kawalerka 33,07 m2, blisko Konesera, z łazienką, korytarzem na dużą szafę, pięknym salonem i doświetlonym aneksem w klimatycznej części Pragi Północ, między 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł37 m² 66,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie, niedaleko Dworca Gdańskiego oraz Cytadeli, przy ul.Dymińskiej. Ustawny duży pokój, kuchnia widna, oddzielna sypialnia, łazienka z prysznicem, dwie szafy wnękowe. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Służew,Warszawa

1 200 000 zł74 m² 16 172,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się w budynku 10 piętrowym budynku przy parku im. inż. P. Pawlukiewicza, od strony ul. Puławskiej znajduje się ogólnie dostępny parkingi dla gości. Inwestycje wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

499 985 zł27 m² 18 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjna kawalerka z dużym ogródkiem na Woli. Powierzchnia 32,10 mkw, ogródek 89 mkw. Dodatkowo płatne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie położone na 1 pietrze w wieżowcu w pobliżu tvp oraz stacji metro Wierzbno, ulica Modzelewskiego. Mieszkanie jest wyremontowane i w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

626 976 zł65 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 ZAMIESZKAJ NA TARCHOMINIE TUŻ PRZY GALERII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

970 000 zł64 m² 15 156,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja! apartament Z widokiem na jezioro I park W nowo-wybudowanym osiedlu harmony park. = kontakt: tel. - do sprzedania apartament o powierzchni 64 m2, zlokalizowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kakowskiego

Gocław,Warszawa

464 000 zł38 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w urokliwej części Gocławia od dziś czeka na nowego właciciela. Aktualnie jedyne takie na rynku! Nieziemski widok z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Nowolipki,Warszawa

405 000 zł26 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka w Centrum Warszawy dostępna od zaraz! Kawalerka o powirzchni 26,4 m2 na 4 p. 9 piętrowego budynku na ul. Smoczej na Nowolipkach. Mieszkanie po generalnym remoncie 6 lat temu, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Nowodwory,Warszawa

556 000 zł52 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żoliborz,Warszawa

910 000 zł64 m² 14 218,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Żoliborz. Przestronne i jasne mieszkanie z tarasem o pow. 16m2 przy Kępie Potockiej. Przepiękny widok na panoramę Warszawy. Istnieje możliwość zmiany rozkładu na 3 pokoje poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

659 000 zł56 m² 11 767,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5m2 zlokalizowane na Mokotowie / Służew. Nieruchomość znajduję się na parterze w 3 piętrowej Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

515 000 zł39 m² 13 205,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka w przedwojennej kamienicy z 1936 roku na Żoliborzu! Duży, ustawny pokój 22 m2, oddzielna, widna kuchnia, łazienka wyposażona w wannę oraz przedpokój. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 165 000 zł53 m² 21 906,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

53 metrowe stylowe mieszkanie Z widokiem na skwer, wśród zieleni | niezwykla lokalizacja Prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie - ponad 53 metry zaprojektowanej i urządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

479 515 zł33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Postępu 27. Lokal mieści się na drugim piętrze z oknami skierowanymi w stronę patio oraz całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 25 m2 znajdującą się na warszawskiej Pradze Południe - 10 minut od Ronda Wiatraczna! Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

2 178 000 zł79 m² 27 639,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowy apartament położonego na warszawskim Powiślu. O zaletach lokalizacji apartamentu nie sposób nie powiedzieć. Uwagę zwraca położenie naprzeciwko "elektrowni Powiśle", wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie w zielonej czesci Ursynowa- w niedalekiej odległości od stacji metra Imelin. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, widok z okien na zieleń. Lokal nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o pow.46m2 na II piętrze w budynku z 1952r. cicha i zielona okolica, stara Ochota, ul. Szczęśliwicka. Składa się z 2 pokoi (ok.18m2 i 10m2), osobnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 położone przy Al. Rzeczypospolitej zaraz przy wjeździe do Miasteczka Wilanów. Budynek oddany w 2012 roku, monitoring i całodobowa.